Mistrovská utkání – historie


2018

dorost | OS – A |  29.4 Slavoj / TJ Sokol Dolní Lhota | 6.5 Tennis Hill Havířov / Slavoj | 20.5 Slavoj / TK Talent Bohumín | 27.5 TJ Start Ostrava – Poruba B / Slavoj | 10.6 Slavoj / TK Hlučín B |  17.6 Sokol Bohumín / Slavoj

Starší žactvo | OP – A | 28.4 Slavoj / SK JC Sport Ostrava B | 1.5 TK Hlučín / Slavoj | 5.5 Slavoj / tennis Hill Havířov A | 19.5 TK Precheza Přerov B / Slavoj  |  26.5 Slavoj / TK TennisPoint FM A | 9.6 TK Havířov B / Slavoj | TJ Start Ostrava – Poruba B / Slavoj

Starší žactvo | neofiální soutěž |  28.4 TK Havířov / Slavoj | 1.5 Slavoj / TK Opava |  5.5 Slavoj / TK TennisPoint FM | 19.5 TK Sokol Rychvald / Slavoj | 26.5 Slavoj / TK Unex Uničov

Mladší žactvo | OS – B | 29.4 Beskydský tenisový klub / Slavoj | 6.5 Slavoj / TK Slavia Orlová B | 8.5 SK Vitality Slezsko / Slavoj | 20.5 Slavoj / TK TennisPoint FM B | 27.5 TC Třinec / Slavoj  | 10.6 Slavoj / MTK Karviná | 17.6 Slavoj / TK Havířov B

Babytenis | OS1 – B | 29.4 TK TennisPoint FM B / Slavoj | 6.5 Slavoj / Tennis Hill Havířov B |  8.5 TK Zašová A / Slavoj |  20.5 Slavoj / TJ MEZ Vsetín | 27.5 TK DEZA Valašské Meziříčí B / Slavoj | 10.6 Slavoj / TK Na Dolině B |  17.6 Slavoj / Rožnovský tenisový klub A  


2017
Družstvo starších žáků v oblastní soutěži neztratilo ani bod a postoupilo do oblastního přeboru

dorost | OS A – 3. místo | Ryboň Patrik | Prokop Ondřej | Dziubek Vašek | Benrothová Aneta | Ryboňová Ingrid | Výsledky  30.4 Tennis Hill Havířov 1:8 Slavoj | 7.5 Slavoj 2:7 MTK Karviná | 21.5 Talent Bohumín 1:8 Slavoj | 28.5 Slavoj 6:3 VOKD Poruba | 11.6 Sokol Bohumín 2:7 Slavoj | 18.6 Slavoj 3:6 TK Vítkovice 1926

dorost
baby tenis

st. žactvo | OS A – 1. místo | Špirka Šimon | Sochor Matyáš | Pawlík Dominik | Sliž Rostislav |  Wróbel Pawel (PL) | Bystroňová Klára | Mlčochová Zuzana (H) | Výsledky  29.4 Slavoj 8:1 Biocel Vratimov | 1.5 Tennis Hill Havířov 2:7 Slavoj | 6.5 Slavoj 6:3 SK Vitality B | 20.5 TennisPoint FM B 3:6  Slavoj | 27.5 Slavoj 9:0 TC Třinec | 10.6 Slavia Orlová B 0:9 Slavoj |

ml. žactvo | OS B – 5. místo | Zásada Filip (Pl) | Sosna Maxim | Špirka Jonáš | Zila Michal (Pl) | Benroth Kilián | Dubský Adrian | Pawliczek Levi | Wawrzyková Laura | Ryboňová Marie | Ryboňová Ester | Macurová Hana | Pasterny Marta (Pl) | Ondrzejek Michalina (Pl)| Výsledky   30.4 TK Vitality Vendryně 7:2 Slavoj | Slavoj 2:7 TK Slavia Orlová B  | 8.5 Tennis Hill Havířov 4:5 Slavoj  | 21.5 Slavoj 4:5 TennisPoint FM B  | 28.5 MTK Karviná 0:9 Slavoj  | 11.6 Slavoj 0:9 TK Na Dolině B  | 18.6 Slavoj 6:3 TK Havířov B |

baby tenis | OS1 B – 4. místo | Pietrosz Lukáš | Krawiec Kristián | Rezdovičová Julie | Lipinová Barbora | Szmeková Amálie | Halama Dominik | Swaczyna Adrian | Tlolka Lukáš | 


2016
p1050498

dorost | Obl. přebor sk A – poslední 8. místo |  Mandrysz Marek |  Ptoszek Tomáš |  Ryboň Patrik |  Prokop Ondřej | Franěk Radovan (H) |  Benrothová Aneta | Výsledky 1.5 Slavoj 4:5 Sokol Stará Bělá |  8.5 TK Kentaur Nova Vítkovice 2:7 Slavoj | 22.5 Slavoj 1:8 TK Hlučín A | 29.5 TK Havířov B 7:2 Slavoj | 12.6 Biocel Vratimov 8:1 Slavoj | 19.6 Slavoj 4:5 TJ Baník Ostrava OKD | 26.6 TC Třinec B 9:0 Slavoj

st. žactvo | Obl. soutěž I.tř sk B – 4. místo |  Pawlík Dominik |  Sliž Rostislav |  Bystroňová Klára |  Ryboňová Ingrid |  Švajčáková Adéla | Výsledky 30.4 Tenis Hill Havířov 6:3 Slavoj |  7.5 Slavoj 7:2 Sokol Stará Bělá |  21.5 Sokol Dolní Lhota 3:6 Slavoj | 28.5 Slavoj 4:5 Start Ostrava B | 11.6 MTK Karviná 7:2 Slavoj |  18.6 Slavoj 7:2 Slavia Orlová B |  25.6 TK Tenet Těrlicko 0:9 Slavoj

ml. žactvo | Obl. soutěž I.tř sk B – poslední 8. místo |  Špirka Šimon  | Sochor Matyáš |  Sosna Maxim |  Pawliczek Levi |  Klimo Matyáš |  Benroth Kilián |  Bogar Ondřej |  Špirka Jonáš |  Zásada Filip | Hlawiczka David |  Wawrzyková Laura |  Bohmová Veronika |  Hlisnikovská Nikola |  Ryboňová Marie |  Ryboňová Ester | Výsledky 1.5 TK TenisPoint FM B 9:0 Slavoj | 8.5 Slavoj 3:6 TK Hill Havířov B | 22.5 Slavoj 1:8 Prestige TK FM | 29.5 TK Orlová B 7:2 Slavoj | 12.6 Slavoj 2:7 TK Havířov B | 19.6 MTK Karviná 6:3 Slavoj | 26.6 Slavoj 3:6 TC Třinec

babytenis | Obl. soutěž I.tř sk B – 5. místo |  Macurová Hana |  Pietrosz Lukáš |  Krawiec Kristián |  Bugošová Tereza |  Chromčík Ondřej | Výsledky 1.5 T.T.C Rožnov 6:4 Slavoj | 8.5 Slavoj 4:6 Tenis Hill Havířov A |  22.5 Slavoj 6:4 TK Havířov B | 29.5 TK Deza Valašské Meziříčí B 8:2 Slavoj | 12.6 Slavoj 4:6 TK Orlová B |  19.6 TK Radegast 2:8 Slavoj |  26.6 Slavoj 8:2 TK TennisPoint FM B


2015

img-8938a

dorost | Obl. přebor C – 2. místo |  Duda Marek |  Mandrysz Marek |  Grzegorczyk Jakub | Ptoszek Tomáš |  Franěk Jan (H) |  Mendlík Mario (H) |  Benrothová Aneta |  Podzemná Erika (H) |  Podzemná Daniela (H) | Výsledky  3.5 Tennis Hill Havířov 2:7 Slavoj |  8.5 Slavoj 5:4 VD Start Ostrava |  10.5 TK talent Bohumín 1:8 Slavoj |  24.5 Slavoj 5:4 Sokol Bohumín | 31.5 TK Slavia Orlová C 5:4 Slavoj |  14.6 Slavoj 8:1 JO Tenisové tréninkové centrum FM | 21.6 Slavoj 4:5 TC Třinec B 

st. žáci | Obl. soutěž B – 3. místo |  Ryboň Patrik |  Franěk Radovan (H) |  Prokop Ondřej |  Wojnar Dominik (H) |  Korzeniewski Wojtek (EU) |  Bystroňová Klára (H) |  Ryboňová Ingrid | Výsledky  1.5 Slavoj 6:3 Tennis Hill Havířov | 2.5 TO TJ stará Bělá 5:4 Slavoj | 9.5 Slavoj 1:8 TK SC Ostrava B |  23.5 VD Start Ostrava 4:5 Slavoj | 30.5 Slavoj 4:5 MTK Karviná | 13.6 TK Slavia Orlová C 5:4 Slavoj |  20.6 Slavoj 7:2 TK Havířov B 

ml. žáci A | Obl. přebor B – 8. místo |  Sochor Matyáš |  Špirka Šimon |  Hlawiczka David |  Podeszwa Patrik |  Hlisnikovská Nikola |  Švajčáková Adéla | Výsledky 3.5 TK Na Dolině 9:0 scr. Slavoj | 8.5 Slavoj 1:8 TK Precheza Přerov o.s. B | 10.5 TK TennisPoint FM A 6:3 Slavoj | 24.5 Slavoj 2:7 TK Deza Valašské Meziříčí B | 31.5 Slavoj 2:7 TK Havířov A | 14.6 TK Milo Olomouc B 7:2 Slavoj | 21.6 Slavoj 3:6 TO TJ Nový Jičín 

ml. žáci B | Obl. soutěž 2. tř. A  – 6. místo |  Wróbel Pavel |  Sliž Rostislav |  Sosna Max |  Pawlík Dominik |  Klimo Matyáš |  Pawliczek Levi |  Wawrzyková Laura |  Bohmová Veronika |  Ryboňová Marie | Výsledky  3.5 SKT Frýdlant nad Ostravicí 3:6 Slavoj | 8.5 Slavoj 3:6 TC Ostrava Nová Ves C | 24.5 TK Zašová 7:2 Slavoj | 31.5 Slavoj 4:5 TJ Baník Ostrava OKD | 14.6 TK Kentaur Nova Vítkovice 7:2 Slavoj | 21.6 Slavoj 4:5 Beskydský tenisový klub – Mladý tenista B 

baby tenis | Obl. soutěž 1.tř. B – 7. místo |  Benroth Kilian |  Pasterna Marta |  Špirka Jonáš |  Ondrzejek Michalina |  Ryboňová Ester |  Bohmová Veronika | Výsledky 3.5 Slavoj 0:10 TK Na Dolině | 10.5 TK Havířov B 6:4 Slavoj | 24.5 Slavoj 0:10 TK Deza Valašské Meziříčí B | 31.5 TK Slavia Orlová B 10:0 Slavoj | 14.6 Slavoj 2:8 Beskydský tenisový klub | 21.6 Slavoj 0:10 TK Tennispoint FM B 


2014

img-7387a


dorost | Liga junior tour B – sestup 8. místo |  Duda Marek |  Mandrysz Marek |  Grzegorczyk Jakub |  Franěk Jan (H) |  Mendlík Mario (H) |  Adámek David |  Novotná Tereza (H) | Ciencialová Dorota | Výsledky 4.5 VD Start Ostrava B 5:4 Slavoj | 11.5 Slavoj 3:6 TK Opava A | 25.5 Tenis Vsetín A 8:1 Slavoj | 1.6 Slavoj 4:5 MTK Karviná |  15.6 Beskydský tenisový klub B 4:5 Slavoj | 22.6 Slavoj 2:7 Sokol Vrbno p. Pradědem | 29.6 TK DEZA Valašské Meziříčí 9:0 Slavoj |

st. žáci | Obl. soutěž B – 3. místo |  Ptoszek Tomáš |  Kostka Oskar |  Franěk Radovan (H) |  Prokop Ondřej |  Ryboň Patrik |  Dervishaj Adrian (H) |  Benrothová Aneta | Výsledky  1.5 TK Talent Bohumín 2:7 Slavoj | 3.5 Slavoj 2:7 TC Třinec |  8.5 VD Start Ostrava B 3:6 Slavoj |  10.5 Slavoj 8:1 Tennis Hill Havířov |  24.5 TK Slavia Orlová C 1:8 Slavoj |  31.5 Slavoj 5:4 MTK Karviná | 14.6 Slavoj 0:9 Sokol Stará Bělá |  21.6 Slavoj 7:2 Tenisový klub Příbor |  28.6 Slavoj 8:1 TK Bílovec |

ml. žáci | Obl. přebor B – 7. místo |  Sochor Matyáš |  Špirka Šimon |  Hlawiczka David |  Podeszwa Patrik |  Durczok Matěj |  Breznen Maciej |  Bystroňová Klára |  Švajčáková Adéla |  Ryboňová Ingrid |  Hlisnikovská Nikola | Výsledky 4.5 TK Havířov A 9:0 Slavoj | 11.5 Slavoj 0:9 TO TJ Nový Jičín | 25.5 Slavoj 7:2 TK Slavia Orlová B | 1.6 TK Precheza Přerov B 9:0 Slavoj | 15.6 Slavoj 1:8 TK TennisPoint FM B | 22.6 TK DEZA Valašské Meziříčí B 8:1 Slavoj | 29.6 Slavoj 2:7 TK Milo Olomouc A |

babytenis | Obl. soutěž B – 5. místo |  Pawliczek Levi |  Ryboňová Marie |  Benroth Kilian |  Sosna Max |  Wawrzyková Laura |  Bohmová Veronika | Výsledky 3.5 TK Slavia Orlová B 7:3 Slavoj | 4.5 Slavoj 5:5 TK TENNISPOINT FM B | 10.5 TK Na Dolině 7:3 Slavoj |  11.5 Slavoj 7:3 TK Havířov B | 25.5 Tennis Hill Havířov 10:0 Slavoj |  15.6 Slavoj 8:2 SKT Frýdlant n. O. | 22.6 TK DEZA Valašské Meziříčí B 7:3 Slavoj |  29.6 Slavoj 10:0 Sokol Bohumín |


2013

Sestupná tendence výkonnosti družstva dospělých se plně projevila v roce 2013, kapitánovi se nepodařilo tým vůbec sestavit a družstvo bylo pro nedostatek hráčů z krajské soutěže odhlášeno. Mistrovská utkání tak hrají pouze družstva mládeže.

Babytenis – Český Těšín vs. Orlová

dorost | Obl. přebor C – 7. místo | Duda Marek | Mandrysz Marek |  Adámek David | Dziubek Jan |  Janiczková Magdaléna |  Rusnáková Tereza |  Stará Petra | Výsledky  1.5 Slavoj 5:4 TO TJ Nový Jičín | 12.5 TK PRIS FM 9:0 Slavoj | 26.5 Slavoj 4:5 TJ Slovan Hranice | 2.6 TC Kopřivnice 8:1 Slavoj |  16.6 Slavoj 7:2 Junior tenis Karviná | 23.6 TK TENISPOINT FM B 9:0 Slavoj |

st. žáci | Obl. soutěž B – 6. místo |  Grzegorczyk Jakub |  Franěk Jan (H) |  Kostka Oskar |  Ptoszek Tomáš |  Vítámvás Tomáš (H) |  Chmiel Tomáš |  Ciencialová Dorota |  Kondziolková Vendula (H) |  Benrothová Aneta | Výsledky 4.5 Slavoj 4:5 VD Start Ostrava B | 8.5 TK Slavia Orlová C 5:4 Slavoj | 11.5 Sokol Stará Bělá 5:4 Slavoj | 25.5 Slavoj 7:2 Tenisový klub Příbor | 2.6 Tenisový klub Tenet Těrlicko 6:3 Slavoj |  15.6 Slavoj 8:1 TK Talent Bohumín | 23.6 TC Třinec 9:0 Slavoj |

ml. žáci | Obl. soutěž B – 2. místo |  Prokop Ondřej |  Franěk Radovan |  Ryboň Patrik |  Dervishaj Adrian (H) |  Durczok Matěj |  Breznen Maciej |  Ryboňová Ingrid |  Adamusová Adriana (H) |  Švajčáková Adéla |  Bystroňová Klára | Výsledky  1.5 Slavoj 5:4 SKT Frýdlant nad Ostravicí | 5.5 MTK Karviná 5:4 Slavoj |  12.5 Slavoj 7:2 Sokol Bohumín |  26.5 TK TennisPoint FM B 4:5 Slavoj |  2.6 TK Slavia Orlová C 3:6 Slavoj |  16.6 Slavoj 8:1 TK Talent Bohumín |  23.6 TK PRIS FM 2:6 Slavoj&nbsp

babytenis | Obl. soutěž B – 3. místo |  Sochor Matyáš | Hlisnikovská Nikol |  Tlolka Ondřej |  Hlawiczka David |  Podeszwa Patrik |  Špirka Šimon |  Wawrzyková Laura |  Bohmová Veronika | Výsledky  1.5 Slavoj 10:0 SK tenisu Biocel Vratimov B | 12.5 SKT Frýdlant 6:4 Slavoj | 26.5 Slavoj 5:5 TK Slavia Orlová A |  2.6 Sokol Bohumín 1:9 Slavoj |  16.6 Slavoj 9:1 TK Slavia Orlová B | 23.6 TK Tenispoint FM B 10:0 Slavoj |


2012

dospělí | Obl. přebor A – 4. místo |  Wawrzyczek Andrej (H) |  Kocur Josef (H) |  Rašík Jakub |  Martinek Jiří |  Sikora Roman |  Czudková Ingrid |  Mullerová Nikol (H) |  Hečková Markéta |  Nogolová Alena |  Bierska Iga |  Prokopová Dagmar | Výsledky 5.5 Slavoj 4:5 Sokol Bohumín A |  8.5 VD Start Ostrava B 4:5 Slavoj | 12.5 TK Slavia Orlová B 6:3 Slavoj |  26.5 Slavoj 7:2 TK Havířov | 2.6 SK Biocel Vratimov B 6:3 Slavoj |  16.6 Slavoj 6:3 TK Kentaur Nova Vítkovice | 23.6 Beskydský TK B 8:1 Slavoj |

dorost | Obl. přebor D – 4. místo |  Kujawa Marek |  Czudek Jan | Folwarczny Michal |  Chmiel Martin |  Duda Marek |  Cienciala Dominik |  Rusnáková Tereza |  Janiczková Magdaléna | Výsledky 1.5 SK Vitality Slezsko 6:3 Slavoj |  6.5 Slavoj 8:1 Sokol Dolní Lhota | 13.5 Slavoj 0:9 TK Pris FM |  27.5 VD Start Ostrava C 4:5 Slavoj | 3.6 Slavoj 0:9 MTK Karviná |

st. žáci | Obl. soutěž B – 3. místo |  Grzegorczyk Jakub |  Kostka Oskar | Mandrysz Marek |  Ptoszek Tomáš |  Ciencialová Dorota |  Novotná Tereza (H) |  Stará Petra | Výsledky  5.5 Slavoj 5:4 TK Tenet Těrlicko | 8.5 MTK Karviná 7:2 Slavoj |  12.5 Slavoj 5:4 TK Slavia Orlová C | 26.5 Junior Tenis Karviná 5:4 Slavoj | 2.6 SK Biocel Vratimov 5:4 Slavoj |  16.6 Slavoj 6:3 TK Havířov Pegres C |  23.6 Sokol Dolní Lhota 2:7 Slavoj |

ml. žáci | Obl. soutěž B – 6. místo |  Prokop Ondřej |  Ryboň Patrik |  Chmiel Petr |  Legerski Jan |  Czyloková Adriana |  Ryboňová Ingrid |  Sikorová Agáta | Výsledky 1.5 Slavoj 1:8 MTK Karviná | 6.5 Junior Tenis Karviná 6:3 Slavoj | 27.5 Slavoj 4:5 TK Talent Bohumín | 3.6 TC Třinec 8:1 Slavoj |  17.6 Slavoj 6:3 TK Slavia Orlová C | 24.6 Slavoj 0:9 Sokol Bohumín |

babytenis | Obl. soutěž B – 8. místo |  Švajčáková Adéla |  Hlawiczka David |  Bystroňová Klára |  Hlisnikovská Nikol |  Breznen Maciej | Výsledky  5.5 Slavoj 10:0 Slavia Orlová B | 6.5 SK Vitality Slezsko 8:2 Slavoj | 8.5 Slavoj 0:10 TK Kubáň Ostrava | 12.5 TC Mexico Ostrava 6:4 Slavoj | 20.5 Slavoj 4:6 TK Tenispoint FM B |  27.5 TK Slavia Orlová A 3:7 Slavoj | 3.6 Slavoj 3:9 TK Tenispoint FM A | 10.6 SK Biocel Vratimov 9:1 Slavoj | 17.6 Slavoj 5:5 SKT Frýdlant | 24.6 TO Sokol Stará Bělá 6:4 Slavoj |


2011

dospělí | Obl. přebor A – 5. místo |  Dominik Adam | Rašík Jakub |  Ondračka Jakub |  Martinek Jiří |  Kujawa Mateusz |  Gleta Filip (H) |  Sikora Roman |  Omyla Adam |  Prokopová Dagmar |  Bierska Iga |  Nogolová Alena |  Hečková Markéta | Výsledky  30.4 Sokol Bohumín 4:5 Slavoj |  7.5 Slavoj 6:3 Biocel Vratimov B |  14.5 Slavoj 6:3 Slavia Orlová B | 28.5 VŠB-TU Ostrava/TK Havířov 5:4 Slavoj | 4.6 Slavoj 2:7 Lipník nad Bečvou | 18.6 Kentaur Nova Vítkovice 7:2 Slavoj |  25.6 Slavoj 9:0 TC Kopřivnice |

dorost | Obl. soutěž C – 5. místo |  Kujawa Marek |  Czudek Jan |  Ciasnocha Filip (H) |  Chmiel Martin |  Folwarzcny Michal |  Cienciala Dominik |  Valicová Bára (H) |  Czudková Ingrid |  Janiczková Magdaléna |  Miczová Sára |  Rusnáková Tereza | Výsledky 1.5 Slavoj 2:7 Beskydský TK B | 8.5 TK Havířov C 8:1 Slavoj |  15.5 Slavoj 5:4 TJ Nový Jičín | 5.6 TK Savia Orlová C 6:3 Slavoj | 19.6 Slavoj 2:7 Sokol Bohumín |  26.6 TK Slavia Orlová D 4:5 Slavoj |

st. žáci | Obl. soutěž B – 4. místo |  Grzegorczyk Jakub |  Duda Marek |  Adámek David |  Mandrysz Marek |  Novotná Tereza (H) |  Ciencialová Dorota |  Rusnáková Markéta |  Stará Karla |  Stará Petra |  Žylová Tereza | Výsledky 30.4 TK Tenispoint FM C 6:3 Slavoj |  7.5 Slavoj 8:1 MTK Karviná |  14.5 TK Slavia Orlová C 4:5 Slavoj | 28.5 Slavoj 5:4 Junior tenis Karviná | 4.6 Slavoj 2:7 Beskydský TK B | 18.6 TK Havířov B 5:4 Slavoj |  25.6 Slavoj 6:3 TJ Sokol Dolní Lhota |

ml. žáci | Obl. soutěž B – 3. místo |  Ptoszek Tomáš |  Kostka Oskar |  Majer Richard (H) |  Prokop Ondřej |  Rodák Jan (H) |  Ryboň Patrik |  Jureczek Adam |  Chmiel Tomáš |  Czyloková Adriana |  Nowoková Beáta |  Sikorová Agáta |  Gorylová Karolína |  Bojdová Jana | Výsledky 1.5 Junior tenis Karviná 9:0 Slavoj |  8.5 Slavoj 6:3 TK Slavia Orlová C | 15.5 TK Havířov B 6:3 Slavoj | 29.5 Slavoj 3:6 Sokol Bohumín A | 5.6 Sokol Bohumín B 5:4 Slavoj | 19.6 Slavoj 3:6 MTK Karviná | 26.6 TK Tenet 8:1 Slavoj |


2010
master-2010

Družstvo dospělých po sestupu z 2. ligy skončilo poslední i v soutěži divize. Ani letos se totiž tým nemohl výrazněji spolehnout na výkony děvčat a sestoupil do oblastního přeboru.

dospělí | Divize SM – 8. místo | Skácel Dan | Martinek Jiří |  Ondračka Jakub | Kocur Josef |  Rašík Jakub |  Omyla Adam |  Kujawa Mateusz | Hečková Markéta (H) |  Žambochová Anouchka (H) |  Nogolová Alena | Výsledky 2.5 Sokol Šumperk 8:1 Slavoj | 8.5 Slavoj 1:8 Biocel Vratimov | 15.5 VSK-VŠB-TU Ostrava 6:3 Slavoj |  29.5 Slavoj 6:3 TC Třinec | 5.6 Spartak Bílovec 5:4 Slavoj |  19.6 Slavoj 5:4 Beskydský TK | 26.6 TK Uničov 8:1 Slavoj |

dorost | Obl. soutěž A – 2. místo |  Omyla Tomász (H) |  Kujawa Marek |  Víta Martin (H) | Czudek Jan |  Chmiel Martin |  Folwarczny Michal |  Cienciala Dominik |  Duda Marek |  Prokopová Dagmar |  Bierska Iga |  Valicová Bára (H) |  Miczová Sára |  Janiczková Magdaléna |  Rusnáková Tereza | Výsledky 2.5 Junior tenis Karviná 7:2 Slavoj |  9.5 Slavoj 7:2 VOKD Poruba |  16.5 Slavoj 8:1 Minerva Opava |  30.5 TC Hlučín 4:5 Slavoj |  6.6 Slavoj 7:2 Sokol Dolní Lhota |  20.6 TK Kentaur Vítkovice 3:6 Slavoj |  27.6 Slavoj 5:4 TK Kubáň Ostrava |

starší žáci | neobsazeno

mladší žáci | Obl. soutěž B – 4. místo |  Grzegorczyk Jakub |  Jureczek Adam |  Mandrysz Marek |  Ptoszek Tomáš | 5. Chmiel Tomáš | 6. Trombik Kornel | 7. Legerski Jan | 1. Rusnáková Markéta | 2. Ciencialová Dorota | 3. Gorylová Karolína | 4. Czyloková Adriana | 5. Stará Petra | 6. Nowoková Beáta | Výsledky 2.5 Slavia Orlová 8:1 Slavoj | 9.5 Slavoj 4:5 TK Deza Val.Mez | 16.5 Slavoj 4:5 Junior Karviná |  30.5 SKT Frýdlant 3:6 Slavoj |  6.6 Slavoj 6:3 TC Hlučín |  20.6 Sokol Bohumín 4:5 Slavoj |  27.6 Slavoj 8:1 TK Štěbořice |


2009

master-2009Týmová jednička Jožin Kocur


Družstvo dospělých pod vedením nového kapitána Kuby Rašíka v druhé sezóně 2. ligy tentokrát neuspělo a sestoupilo do divize.

dospělí | 2. liga skupina D – 8. místo |  Kocur Josef (H) |  Skácel Dan |  Rašík Jakub |  Kujawa Mateusz |  Ondračka Jakub |  Martinek Jiří (H) |  Omyla Adam |  Mullerová Nikol (H) |  Nogolová Alena |

dorost | Obl. přebor A – 8. místo |  Kujawa Marek |  Omyla Tomász |  Kaleta Filip |  Kotas Ondřej |  Michna Jakub |  Czudková Ingrid |  Valicová Bára |  Prokopová Dagmar |  Miczová Sára |  Bierska Iga |

st. žáci | Obl. přebor A – 7. místo |  Czudek Jan |  Motyka Ondřej |  Folwarczny Michal |  Slanina Nikola |  Stec Adrian |  Rusnáková Tereza |  Janiczková Magdaléna |  Sojková Dominika |

ml. žáci | Obl. soutěž B – 5. místo |  Šářec Adam |  Duda Marek |  Matušinský Ondřej |  Adámek David |  Mandrysz Marek |  Grzegorczyk Jakub |  Jureczek Adam |  Rusnáková Markéta |  Stará Karla |  Žylová Tereza |  Ciencialová Dorota |  Bojdová Jana |  Gorylová Karolína |


2008

ondra-honza1kuriózně sestavený žákovský deblový pár


dospělí | 2. liga sk. D – 7. místo |  Dominik Adam |  Kubiena Lukáš |  Pytela Jiří |  Kocur Josef |  Skácel Dan |  Omyla Adam |  Rašík Jakub |  Bača Peter (H) |  Ondračka Jakub |  Pytela Jiří ml. |  Nogolová Alena (H) |  Wawrzyczková Monika (H) |  Mullerová Nikol (H) |  Przybylová Barbora (H) |  Czudková Ingrid |  Kusová Barbara |

dorost | Obl. přebor A – 6. místo |  Bárt Jakub |  Pilar Jiří |  Kujawa Mateusz |  Turoň Miroslav (H) |  Valicová Bára |  Prokopová Dagmar |  Miczová Sára |  Bierska Iga |

st. žáci | Obl. přebor A – 5. místo |  Kaleta Filip |  Kujawa Marek |  Czudek Jan |  Adamus Filip |  Chmiel Martin |  Kotas Ondřej |  Slanina Nikola |  Stec Adrian |  Tomica Izaak |  Ostruszková Agáta |  Walachová Eva |  Janiczková Magdaléna |  Rusnáková Tereza |  Sojková Dominika |

ml. žáci | Obl. soutěž A – 6. místo |  Motyka Ondřej |  Folwarczny Michal | Michna Jakub |  Šářec Adam |  Sikora Tomasz |  Duda Marek |  Rusnáková Markéta |  Stará Karla |


2007

2-ligaTenisté slaví historický postup do 2. ligy družstev


dospělí | SM Divize – 1. místo |  Pytela Jiří |  Skácel Dan |  Kocur Josef |  Bača Peter (H) |  Rašík Jakub |  Ondračka Jakub |  Pelczynski Jakub |  Pytela Jiří ml. |  Malíková Tereza (H) |  Hančarová Kristýna (H) |  Kusová Barbara |  Rozsívalová Darja |

dorost | Obl. soutěž C – 1. místo |  Pilar Jiří |  Kujawa Mateusz |  Bárt Jakub |  Przybylová Barbora |  Prokopová Dagmar |  Czudková Ingrid |  Bierska Iga |

st. žáci | Obl. přebor A – 6. místo |  Kujawa Marek |  Kaleta Filip |  Czudek Jan |  Kellovský Dominik |  Chmiel Martin |  Kotas Ondřej |  Valicová Bára |  Miczová Sára |

ml. žáci | Obl. soutěž B – 2. místo |  Folwarczny Michal |  Michna Jakub |  Adamus Filip |  Sikora Tomasz |  Šářec Adam |  Sojková Dominika | Janiczková Magdaléna |  Rusnáková Tereza |  Walachová Eva |  Ostruszková Agáta |


2006

dospělí | SM divize – 7. místo |  Omyla Adam (H) |  Sikora Roman (H) |  Ondračka Jakub |  Skácel Dan |  Rašík Jakub |  Kazik Lukáš |  Michejda Vojtěch |  Pytela Jiří |  Pytela Jiří ml. |  Rozsívalová Darja |  Hampelová Nikol |  Jurkovská Jorga |

dorost | Obl. přebor A – 8. místo |  Pelczynski Jakub |  Bárt Jakub |  Pilar Jiří |  Kujawa Marek |  Przybylová Barbora |  Kusová Barbara |  Piwková Markéta |

st. žáci | Obl. přebor A – 5. místo |  Burda Maxim |  Kujawa Marek |  Czudková Ingrid |  Prokopová Dagmar |  Žambochová Anouchka |  Valicová Bára |  Ostruszková Iveta |  Miczová Sára |

ml. žáci A | Wilson liga – 6. místo |  Kaleta Filip |  Kocián Radim |  Czudek Jan |  Kocián Filip |  Přívarová Andrea |  Fialová Tereza |

ml. žáci B | Obl. soutěž sk A – 7. místo |  Kellovský Dominik |  Michna Jakub |  Folwarczny Michal |  Chmiel Martin |  Adamus Filip |  Kotas Ondřej |  Tomica Izaak |  Sojková Dominika |  Ostruszková Agáta |  Walachová Eva |  Rusnáková Tereza |  Janiczková Magdaléna |


2005

dospělí | Obl. přebor – 1. místo |  Sikora Roman (H) |  Ondračka Jakub |  Michejda Vojtěch |  Kazik Lukáš |  Rašík Jakub |  Pelczynski Jakub |  Pytela Jiří |  Pytela Jiří ml. |  Jurkovská Jorga |  Rozsívalová Darja |

dorost A,B | Junior tour – 6. místo |  Kocur Josef |  Omyla Adam (H) |  Sobotík Jan |  Mandelík Petr (H) |  Skácel Dan |  Pelczynski Jakub |  Bárt Jakub | Pilar Jiří |  Kvitová Petra (H) |  Nogolová Alena |  Hampelová Nikol |  Kusová Barbara |  Przybylová Barbora |

st. žáci | Obl. přebor A |  Burda Maxim |  Dorda Matěj |  Dvořáková Romana |  Czudková Ingrid |  Bierska Iga |  Prokopová Dagmar |  Valicová Bára |  Miczová Sára |

ml. žáci | Obl. přebor A – 1. místo |  Kujawa Marek |  Kaleta Filip |  Vita Martin |  Kříž Marek |  Czudek Jan |  Chmiel Martin |  Adamus Filip |  Dvořáková Aneta | 2. Žambochová Anouchka | 3. Sojková Dominika |


2004

dospělí | Obl. přebor A – 2. místo |  Ondračka Jakub |  Kazik Lukáš |  Michejda Vojtěch |  Pytela Jiří ml. |

dorost A,B | Junior tour – 4. místo |  Kocur Josef |  Špok David |  Sobotík Jan (H) |  Rašík Jakub |  Lewandowski Michal |  Lucák Otakar |  Pelczynski Jakub |  Přibyl Vojtěch |  Adámková Eliška (H) |  Jurkovská Jorga |  Rozsívalová Darja |  Hampelová Nikol |  Kusová Barbara |

st. žáci A,B | Obl. přebor A – 2. místo |  Pilar Jiří |  Bárt Jakub |  Kujawa Mateusz |  Wygrys Marek |  Kus Adam |  Przybylová Barbora |  Piwková Markéta |  Dvořáková Romana |  Czudková Ingrid |  Kabotová Gabriela |

ml. žáci A | Obl. soutěž A – 1. místo |  Buša Adam |  Morcinek David |  Kříž Marek |  Kujawa Marek |  Kaleta Filip |  Valicová Bára |  Miczová Sára |  Bierska Iga |  Sikorová Natálie |  Prokopová Dagmar |


2003

dospělí | Obl. přebor A – 6. místo

dorost | Junior tour

st. žáci | Obl. přebor A

ml. žáci | Liga MŽ – postup na MČR |  Michal Cyroň |  Marek Wygrys |  Mirai Navrátil |  Roman Audy |  Filip Šilar |  Martin Novotný |  Kristína Márová |  Tereza Švecová |  Romana Dvořáková |  Ingrid Czudková |

Družstvo mladších žáků se probojovalo na Mistrovství ČR


2002

mcr2002aVzadu zleva Jiří Pytela, Jerzy Janowicz, Otakar Lucák, Jiří Pilar, Marek Saj, Richard Hampel, Jakub Cymorek, Jiří Kvita, vpředu zleva Barbora Pryzybylová, Markéta Piwková, Alena Nogolová, Petra Kvitová


Družstvo mladších žáků pod vedením Jiřího Pytely ve složení Jerzy Janowicz, Otakar Lucák, Jiří Pilar, Marek Saj, Richard Hampel, Jakub Cymorek, Barbara Przybylová, Markéta Piwková, Alena Nogolová a Petra Kvitová se umístilo na Mistrovství ČR na vynikajícím 3. místě.

dospělí | SOP sk. A |  Ondračka Jakub |  Wojtyla Tomáš |  Kempný Jiří |  Kocur Josef |  Wasowicz Wojciech |  Macurová Zuzana |

dorost | SOP sk. A |  Kocur Josef |  Michejda Vojtěch |  Přibyl Vojtěch |  Rašík Jakub |  Hampelová Nikol |  Rozsívalová Darja |

st. žáci| Kadet tour |  Styczynski Piotr |  Rams Filip |  Wawrzyczek Andrej |  Mendrek Dominik |  Baron Jan |  Kyselovský Ondřej |  Lérová Tereza |  Kusová Barbara |

ml. žáci A | Liga MŽ  – 3. místo MČR |  Cymorek Jakub |  Hampel Richard |  Janowicz Jerzy |  Saj Marek |  Kvitová Petra |  Nogolová Alena |

ml.žáci B | Obl. soutěž B |  Lucák Otakar |  Pilar Jiří |  Kujawa Mateusz |  Wygrys Marek |  Bárt Jakub |  Bielasz Piotr |  Kus Adam |  Przybylová Barbora |  Piwková Markéta |


2001
hist-01

Starší žák Josef Kocur a dorostenec Lukáš Kazik se probojovali na mistrovství ČR, družstvo mladších žáků se umístilo na Mistrovství ČR na 6. místě.

dospělí | Obl. přebor A – 6. místo |  Kazik Lukáš |  Ondračka Jakub |  Wojtyla Tomáš |  Kempný Jiří |  Macurová Zuzana 

dorost | Obl. přebor B – 3. místo |  Michejda Vojtěch |  Přibyl Vojtěch |  Rašík Jakub |  Kocur Josef |  Jurkovská Jorga |  Rozsívalová Darja |

st. žáci | Kadet tour – 5. místo |  Kocur Josef |  Wewiorka Ondřej |  Pelczynski Jakub |  Baron Jan |  Hampelová Nikol |  Kusová Barbara |  Piwková Markéta |

ml. žáci | SM divize – 6. místo MČR |  Mendrek Dominik |  Cymorek Jakub |  Hampel Richard |  Kujawa Mateusz |  Pilar Jiří |  Nogolová Alena |  Kvitová Petra |


2000

dospělí – 3. místo | Obl. přebor A

dorost – 7. místo | Obl. přebor B

st. žáci – 3. místo | Kadet tour

ml. žáci – 1. místo | Obl. přebor

Okresními přeborníky v kategorii mladší žáci se stali Jakub Cymorek a Alena Nogolová, v kategorii starších žáků Vojtěch Michejda a Jorga Jurkovská, v dorostu Lukáš Kazík. Družstvo mladších žáků postoupilo do žákovské ligy


1999

dospělí | Obl. přebor A |  Ondračka Jakub |  Wojtyla Tomáš |  Kempný Jiří |  Pytela Jiří |  Macurová Zuzana |  Machalová Kateřina |

dorost A,B | Obl. přebor A |  Kazik Lukáš |  Wasowicz Wojciech |  Řanda David |  Ježoviczová Magda |  Kotlárová Petra |

st. žáci A,B | Kadet tour |  Přibyl Vojtěch |  Michejda Vojtěch |  Pytela Jiří ml. |  Walica Marek |  Rašík Jakub |  Hučala Lukáš |  Rozsívalová Darja |  Jurkovská Jorga |  Kročková Tereza |

ml. žáci A | liga juniorů |  Kocur Josef |  Wewiorka Ondřej |  Smigiel Mateusz |  Styczynski Piotr |  Kroček Tomáš |  Stonavská Kateřina |  Kusová Barbara |  Dudová Andrea |

ml. žáci B | SOP |  Cymorek Jakub |  Tatarczyk Szymon |  Baron Jan |  Bajger Lukáš |  Pelczynski Jakub |  Nogolová Alena |  Kolečková Markéta |  Jarošová Alexandra |


1998

dospělí | Obl. přebor A |  Ondračka Jakub |  Wojtyla Tomáš |  Pytela Jiří |  Kempný Jiří |  Nowak Zbigniew |  Mandrysz Michal |  Bondarenková Romana |

dorost A,B | Obl. přebor A |  Graňák Patrik |  Hrabec David |  Wasowicz Wojciech |  Macurová Zuzana |  Ježoviczová Magda |  Iblová Karolína |  Machalová Kateřina |

st. žáci A,B,C | Obl. přebor |  Kazik Lukáš |  Czepiec Pavel |  Walica Marek |  Wewiorka Ondřej |  Hučala Lukáš |  Fajová Pavlína |  Kulová Dominika |  Kotlárová Petra |  Skálová Zuzana |

ml. žáci A | liga juniorů |  Nowak Robert |  Přibyl Vojtěch |  Michejda Vojtěch |  Rašík Jakub |  Kocur Josef |  Pytela Jiří ml. |  Řanda David | Preislerová N |  Rozsívalová Darja |  Iblová Barbora |  Kročková Tereza |  Jurkovská Jorga |

ml. žáci A,B,C | okr. soutěž |  Bartoš Ondřej |  Nowak Filip |  Kyselovcský O |  Cymorek Jakub |  Baron Jan |  Kisza Daniel |  Fober Jiří |  Lasota Roman |  Bajger Lukáš |  Jekielek Michal |  Laská Anežka |  Gillová Beáta |  Nogolová Alena |  Dubská Petra |  Stonawská Kateřina |  Kusová Barbara |  Dudová Andrea |  Jarošová Alexandra |


1997

dospělí | Obl. soutěž A |  Ondračka Jakub |  Pytela Jiří |  Wojtyla Tomáš |  Kempný Jiří |  Nowak Zbigniew |  Mandrysz Michal |  Macurová Petra |

dorost | SOP |  Skalík Kamil |  Hrabec David |  Banáš Radek jr. |  Macurová Zuzana |  Ježoviczová Magda |  Iblová Karolína |

st. žáci A,B,C | SOP |  Bartulec Jan |  Kazik Lukáš |  Czepiec Pavel |  Laski Lubomír |  Newrosz Hasan |  Gerllich Patrik |  Fajová Pavlína |  Klusová Veronika |  Skálová Zuzana |

ml. žáci A,B | liga juniorů |  Walica Marek |  Přibyl Vojtěch |  Michejda Vojtěch |  Nowak Robert |  Rašík Jakub |  Pytela Jiří ml. |  Kocur Josef |  Řanda David |  Nowak Filip |  Zátopek Jiří |  Hučala Lukáš |  Rozsívalová Darja |  Iblová Barbora |  Fajová Pavlína |  Kročková Tereza |  Kulová Dominika |  Jurkovská Jorga |


1996

dospělí | Obl. přebor A – 5. místo |  Pytela Jiří |  Czarnecki Borys |  Kempný Jiří |  Bolek Radek |  Mandrysz Michal |  Fojcik Klaudiusz |  Welniak Tomáš |  Wojtyla Tomáš |  Lipina Petr |  Wojtyla Pavel |

dorost A,B | SOP – 5. místo |  Skalík Kamil |  Kazik Lukáš |  Czepiec Pavel |  Hrabec David |  Banáš Radek jr. |  Macurová Zuzana |  Ježoviczová Magda |  Husová Kateřina |  Macurová Petra |  Iblová Karolína |

st. žáci A,B | SOP – 5. místo |  Walica Marek |  Laski Lubomír |  Gerllich Patrik |  Newrosz Hasan |  Fajová Pavlína |  Klusová Veronika |  Skálová Zuzana |

ml. žáci | okr. soutěž – 4. místo |  Zátopek Jiří |  Nowak Robert |  Sikora Tomáš |  Rašík Jakub |  Michejda Vojtěch |  Kocur Josef |  Bartulec Jan |  Přibyl Vojtěch |  Wewiorka Petr |  Kročková Tereza |  Rozsívalová Darja |  Iblová Barbora |  Kotlárová Petra |  Kulová Dominika |


1995

dospělí | Obl. přebor A – 4. místo |  Bolek Radek |  Pytela Jiří |  Ondračka Jakub |  Fojcik Klaudiusz |  Mandrysz Michal |  Lipina Radek |  Wojtyla Pavel |  Nováková Kateřina |

dorost A,B | Obl. soutěž A – 7. místo |  Czarnecki Borys |  Wojtyla Tomáš |  Lipina Petr |  Wojnar Vlastimil |  Dulava David |  Hrabec David |  Gřegořek Petr |  Husová Kateřina |  Macurová Zuzana |  Macurová Petra |  Gřegořková Lenka |

st. žáci A,B | Obl. přebor A – 7. místo |  Skalík Kamil |  Banáš Radek jr. |  Kazik Lukáš |  Czepiec Pavel |  Laski Lubomír |  Gerllich Patrik |  Walica Marek |  Ježoviczová Magda |  Iblová Karolína |  Skálová Zuzana |  Klusová Veronika |  Fajová Pavlína |

ml. žáci | okr. soutěž – 2. místo |  Nowak Robert |. Sikora Tomáš |  Zátopek Jiří |  Iblová Barbora |  Rozsívalová Darja |


1994

dospělí | Obl. soutěž A – 6. místo |

dorost A,B | Obl. soutěž A – 4. místo |  Czarnecki Borys |  Mandrysz Michal |  Wojtyla Tomáš |  Lipina Radek |  Lipina Petr |  Dulava David |  Wojnar Vlastimil |  Hrabec David |  Procházka Martin |  Macurová Petra |  Husová Kateřina |  Ježoviczová Magda |  Gřegořková Lenka |

st. žáci A,B | Obl. soutěž B – 5. místo |

ml. žáci | okr. soutěž – 2. místo |  Walica Marek |  Newrosz Hasan |  Gerllich Patrik |  Fajová Pavlína |  Rozsívalová Darja |  Iblová Barbora |


1993

dospělí | Obl. soutěž A – 2. místo |  Lipina Radek |  Bolek Radek |  Pytela Jiří |  Fojcik Klaudiusz |  Ondračka Jakub |  Kempný Jiří |  Czarnecká Anita |  Walachová Gabriela |  Kopkášová Karin |

dorost A,B | Obl. soutěž A – 5. místo |  Czarnecki Borys |  Dutka Bartosz |  Wardas David |  Procházka Martin |  Hloušek Tomáš |  Wojnar Vlastimil |  Mandrysz Michal |  Wojtyla Tomáš |  Lipina Petr |  Pavlína Filínová |  Iblová Karolína |  Husová Kateřina |  Macurová Petra |  Macurová Zuzana |

žáci A,B | SOP – 5. místo |  Ilovski Jakub |  Dulava David |  Hrabec David |  Banáš Radek jr. |  Ježoviczová Magda |  Gřegořková Lenka |  Mrózek Magda |

ml. žáci | okr. soutěž – 2. místo |  Skalík Kamil |  Szurman Michal |  Bolek Jan |  Husová Karina |  Rypieňová Barbora |

žákyně Magda Ježoviczová (Slavoj) spolu se Svatavou Prorokovou (NH Ostrava) vyhrály halové Mistrovství ČR v kategorii doubles mladších žákyň.


1992

dospělí | Obl. soutěž A – 6. místo |  Pytela Jiří |  Wojtyla Pavel |  Ondračka Jakub |  Kempný Jiří |

dorost A,B | Obl. soutěž A – 3. místo |  Lipina Radek |  Bolek Radek |  Mandrysz Michal |  Wojtyla Tomáš |  Lipina Petr |  Kacíř Rostislav |  Hloušek Tomáš |  Janíková Bohuslava |  Ciahotná Beáta |

st. žáci A,B | Obl. soutěž A – 7. místo |  Gřegořek Petr |  Banáš Radek jr. |  Dulava David |  Hrabec David |. Bolek Jan |  Skalík Kamil |  Procházka Martin |  Wardas David |  Batorek Marian |  Macurová Zuzana |  Macurová Petra |  Ježoviczová Magda |  Husová Kateřina |  Gřegořková Lenka |

ml. žáci | okr. soutěž – 4. místo |

Mladší žákyně Zuzana Macurová se na MČR probojovala do čtvrtfinále.


1990

dospělí |  Pytela Jiří |  Panková Martina |

dorost A,B |  Ondračka Jakub |  Kempný Jiří |  Zwierzyna Radek |  Kantor Jiří |  Čižmár David |  Bárci Robert |  Janíková Bohuslava |  Ciahotná Beáta |

žáci A |  Lipina Radek |  Kacíř Rostislav |  Mandrysz Michal |  Pniok Jiří |  Macurová Petra |  Dordová Kateřina |  Kempná Zuzana |

žáci B |  Lipina Petr |  Wojnar Vlastimil |  Wojtyla Tomáš |  Fronczek David |  Heczko Rostislav |  Hloušek Tomáš |  Macurová Petra |  Kacířová Renáta |  Husová Kateřina |


1989

dospělí | SOS sk. A |  Pytela Jiří |  Czudková Martina |

dorost A,B | kr. soutěž |  Kempný Jiří |  Ondračka Jakub |  Zwierzyna Radek |  Kantor Jiří |  Čižmár David |  Bárci Robert |  Lojzová Stanislava |  Bucalová Danuše |  Čižmárová Soňa |  Ciahotná Beáta |

žáci A |  Lipina Radek |  Bolek Radek |  Kacíř Rostislav |  Pniok Jiří |  Kempná Zuzana |. Dordová Kateřina |

žáci B |  Mandrysz Michal |  Dorda Radim |  Fronczek David |  Wojtyla Tomáš |  Wojnar Vlastimil |  Macurová Petra |  Kacířová Renáta |


1988

dospělí | SOS sk. A |  Ježovicz Alex |  Kolek Jiří |  Banáš Radovan |  Czudek Radomír |  Slívová Tatiana |  Kaziková Miroslava |

dorost | kr. soutěž |  Ondračka Jakub |  Zwierzyna Radek |  Kempný Jiří |  Čižmárová Soňa |

žáci A |  Lipina Radek |  Čižmár David |  Bárci Robert |  Bolek Radek |  Parchanská Martina |  Ciahotná Beáta |

žáci B |  Kacíř Rostislav |  Pniok Jiří |  Mandrysz Michal |  Dorda Radim |  Sudek Igor |  Kempná Zuzana |  Dordová Kateřina |  Kacířová Renáta |


1987

dospělí | SOS sk. A |  Valach Petr |  Stuchlík Aleš |  Ježovicz Alex |  Kolek Jiří |  Banáš Radovan |  Slívová Tatiana |  Baránková Ivona |  Kaziková Miroslava |

dorost | SOP – 3. místo |  Czudek Radomír |  Janovský Daniel |  Ondračka Jakub |  Bucalová Danuše |  Čižmárová Soňa |  Lojzová Stanislava |

žáci A | SOP – 6. místo |  Zwierzyna Radek |  Čižmár David |  Lipina Radek |  Mandrysz Jindřich |  Mandrysz Michal |  Pniok Jiří |  Sudek Igor | Kolarczyková Dita |  Kempná Zuzana |  Kolková Andrea |

žáci B | okr soutěž |  Kacíř Rostislav |  Wojtyla Tomáš |  Rédl Leoš |  Bolek Radek |  Grymová Jana |  Kacířová Renáta |


1986

dospělí | SOP 2. třídy |  Ježovicz Alex |  Valach Petr |  Czudek Rdomír |  Kolek Jiří |  Banáš Radovan |  Slívová Tatiana |  Baránková Ivona |  Bucalová Danuše |  Panková Martina |  Mikšová Gabriela |  Kaziková Miroslava |  Lojzová Stanislava |

žáci A,B | SOP 1. třídy |  Ondračka Jakub |  Zwierzyna Radek |  Čižmár David |  Bárci Robert |  Lipina Radek |  Pniok Jiří |  Sudek Igor |  Mandrysz Michal |  Mandrysz Jindřich |  Kempná Zuzana |  Kolarczyková Dita |  Kolková Andrea |  Čižmárová Soňa |

žáci 2+1 | okr. soutěž |  Kučera Martin |  Wardas Tomáš |  Bolek Radek |  Grymová Jana |  Kiszková Jarmila |

Jiří Kempný se na žákovském Mistrovství ČSR probojoval mezi 32 nejlepších hráčů.


1984

dospělí A | SOP 1. třídy A – 5. místo |

dospělí B | SOP 1. třídy A – 8. místo |

žáci A | SOP 1. třídy – 4. místo |  Kempný Jiří |  Zwierzyna Radek |  Ondračka Jakub |  Lojzová Stanislava |

žáci B | okr. soutěž – 6. místo |  Sztwiertnia Tomáš |  Posingerová Gabriela |  Fuksová Pavla |


1983

dospělí A | SOP 1. třídy A – 3. místo |  Wojtyla Pavel |  Wojtyla Petr |  Kolek Jiří |  Ježovicz Alex |  Banáš Radovan |  Uquitz Rudolf |  Všianská Milena |  Baránková Ivona |  Kaziková Miroslava |

dospělí B | SOP 2. třídy – 3. místo |  Sekanina Karel |  Valach Petr |  Czudek Radomír |  Martynek Vladislav |  Kisza Erich |  Czudková Martina |  Czudková Eva |  Stalmachová Helena |


1982

dospělí | SOP 1. třídy A – 4. místo |  Kolek Jiří |  Wojtyla Petr |  Kisza Erich |  Uquitz Rudolf |  Banáš Radovan |  Baránková Ivona |  Czudková Martina |

žáci | SOP 2. třídy – poslední 8. místo |  Valach Petr |  Martynek Vladislav |  Všianská Milena |


1979

dospělí A | SOP 1. třídy A – 5. místo |  Wojtyla Petr |  Ježovicz Alex |  Morcinek Milan |  Szurman Karel |  Martinek Miroslav |  Hanek Jaroslav |  Kubík Zdeněk jr. |  Kisza Erich |  Hota Karel |  Brabcová Radka |  Brabcová Vítězslava |  Čmielová Edita |  Czudková Eva |  Baránková Ivona |

dorost | SOP B – poslední 8. místo |  Baránek Ludvík |  Kočí Petr |  Rypieň Dalibor |  Ondřeka Zbyšek |  Ondřeka Jiří |  Janásek Jiří |  Vašutová Jana |  Szurmanová Renáta |

žáci | SOP sk B – 5. místo |  Dorotík Ladislav |  Ottner Ernest |  Schajer Pavel |  Dorotík Petr |  Valach Petr |  Martynek Vladislav |  Czudek Radomír |  Kánská Šárka |  Habartová Radana |

žáci | okr. soutěž – 4. místo |  Symanek Petr |  Štabla Tomáš |  Morcinek Radek |  Špaková Martina |  Nogová Šárka |  Fuksová Zdeňka |

Přeborníkem okresu v kategorii dospělých se stal Alex Ježovicz.


1978

dospělí A | SOP 1. třídy A – 2. místo |  Kisza Erich |  Ježovicz Alex |  Szurman Karel |  Morcinek Milan |  Martinek Miroslav |  Wojtyla Petr |  Hota Karel |  Hanek Jaroslav |  Szurmanová Edita |  Brabcová Radka |  Brabcová Vítězslava |

dorost | SOP B – 4. místo |  Uquitz Rudolf |  Kubík Zdeněk jr. |  Baránek Ludvík |  Kočí Petr |  Rypieň Dalibor |. Janásek Jiří |  Ondřeka Zbyšek |  Ondřeka Jiří |  Baránková Ivona |  Czudková Eva |  Szurmanová Renáta |

žáci | SOP sk B – 3. místo |  Dorotík Ladislav |  Ottner Ernest |  Schajer Pavel |  Dorotík Petr |  Valach Petr |  Martynek Vladislav |  Czudek Radomír |  Czudková Martina |  Kánská Šárka |  Habartová Radana |


1977

dospělí | kr. přebor 2. tř.A – sestup 8. místo |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Morcinek Milan |  Hota Karel |  Ježovicz Alex |  Hanek Jaroslav |  Szurmanová Edita |  Brabcová Radka |  Brabcová Vítězslava |

žáci A | meziokr. přebor – 4. místo |  Kočí Petr |  Bartosz Jiří |  Rypieň Dalibor |  Kopecký Luboš |  Baránková Ivona | Czudková Eva |

žáci B | meziokr. přebor – 10. místo |  Dorotík Ladislav |  Schajer Pavel |  Dorotík Petr |  Herník Tomáš |  Szurmanová Renáta |  Czudková Martina |


1976

dospělí A | kr. přebor 2. tř.- 8. místo |  Kisza Erich |  Szurman Karel |  Hota Karel |  Hanek Jaroslav |  Pavlík Jan |  Vincourová Eva |  Jandalová Milena |

dorost – poslední 5. místo | SOP B |  Palermo Mario |  Kubík Zdeněk jr. |. Baránek Ludvík |  Humplík Marian |  Ptoszek Tomáš |  Szurmanová Edita |  Lasková Hana |

žáci – 5. místo | SOP B |  Kočí Petr |  Janásek Jiří |  Bartosz Jiří |  Rypieň Dalibor |. Ondřeka Zbyšek |  Szurmanová Renáta |  Baránková Ivona |

žáci | okr. soutěž |  Dorotík Ladislav |  Schajer Pavel |  Czudková Eva |


1975

dospělí A | kr. přebor 2. tř. A – 4. místo |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Hota Karel |  Byrtus Vladislav |  Wojtyla Petr |  Kolek Jiří |  Ježovicz Alex |  Jandalová Milena |  Vincourová Eva |  Frydrychová Helena |  Kiszová Věra |

dorost | SOP – scr. poslední místo |  Banáš Radovan |  Kiša Jiří |  Kubík Zdeněk jr. |  Uquitz Rudolf |  Pelc Ladislav |  Szurmanová Edita |  Lasková Hana |

žáci | meziokr. přebor – 5. místo |  Kočí Petr |  Bartosz Jiří |  Baránek Luděk |  Rypieň Dalibor |  Szurmanová Renáta |  Baránková Ivona |

žáci | okr. soutěž |  Ondřeka Zbyšek |  Ondřeka Jiří |  Kiszová Eva |

okresním přeborníkem mladších žáků se stal Petr Kočí, přeborníky ve čtyřhře se stali dorostenci Jiří Kiša, Banáš Radovan.


1974

dospělí A | kr. přebor 2. tř. A – 3. místo |  Szurman Karel |  Hota Karel |  Wojtyla Petr |  Kolek Jiří |  Kisza Erich |  Morcinek Milan |  Ježovicz Alex |  Jandalová Milena |  Vincourová Eva |  Kiszová Věra |  Frydrychová Helena |

dorost | kr. soutěž – 1. místo |  Byrtus Vladislav |  Wojtyla Pavel |  Banáš Radovan |  Kiša Jiří |  Tomicová Sylva |  Kuncová Eva |

žáci | kr. přebor B – 5. místo |  Uquitz Rudolf |  Kubík Zdeněk jr. |  Kočí Petr |  Bartosz Jiří |  Ptoszek Tomáš |  Szurmanová Edita |  Lasková Hana |

Okresními přeborníky v kategorii dospělých se stali Milena Jandalová ve dvouhře a deblová smíšená dvojice Eva Vincourová, Kisza Erich. Okresním přeborníkem dorostu se stal Vladislav Byrtus ve dvouhře, spolu s Pavlem Wojtylou získali titul i ve čtyřhře. Vladislav Byrtus se na krajském přeboru probojoval mezi nejlepších 8 hráčů a byl nominován na mistrovství ČSR.


1973

dospělí A | kr. přebor 2. tř. A – 5. místo |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Kolek Jiří |  Wojtyla Petr |  Hota Karel |  Kočí Josef |  Vincourová Eva |  Jandalová Milena |

dorost | kr. soutěž – 4. místo |  Morcinek Milan |  Byrtus Vladislav |  Wojtyla Pavel |  Banáš Radovan |  Kiša Jiří |  Čaganová Alice |  Blablová Jiřina |

žáci | kr. přebor – 8. místo |  Uquitz Rudolf |  Kubík Zdeněk jr. |  Kočí Petr |  Ptoszek Tomáš |  Dubský Petr |  Szurmanová Edita |  Tomicová Sylva |

Přebornicí okresu ve dvouhře dorostenek se stala Milena Jandalová, spolu s Bartečkovou z Bohumína i přebornicí ve čtyřhře dorostenek. Petr Wojtyla se nominoval na mistrovství ČSR.


1972

dospělí A | kr. mistr. 1A třidy – sestup |  Szurman Karel |  Kočí Josef |  Kisza Erich |  Hota Karel |  Kolek Jiří |  Bolek Jan |  Vrbová Olga |

dorost | kr. přebor – 6. místo |  Hanek Jaroslav |  Morcinek Milan |  Byrtus Vladislav |  Wojtyla Petr |  Tomanek Vladislav |  Jandalová Milena |  Vincourová Eva |

žáci | kr. přebor – 4. místo |  Wojtyla Pavel |  Banáš Radovan |  Uquitz Rudolf |  Kubík Zdeněk jr. |  Dubský Petr |  Szurmanová Edita |

Přeborníky okresu Karviná se stali Petr Wojtyla ve dvouhře dorostenců, Pavel Wojtyla ve dvouhře žáků, Pavel Wojtyla a Radovan Banáš ve čtyřhře žáků. Pavel Wojtyla se probojoval na mistrovství ČSR.


1971

dospělí A | kr. mistr. 1A třidy – 6. místo |  Magera Zdeněk |  Schrebenský Jindřich |  Szurman Karel | Kisza Erich |  Hota Karel |  Vrbová Olga |  Demlová Jarmila |

dorost | kr. soutěž A – postup |  Bolek Jan |  Klimonda Petr |  Hanek Jaroslav |  Morcinek Milan |  Byrtus Vladislav |  Jandalová Milena |  Vincourová Marie |

žáci | kr. přebor – 5. místo |  Wojtyla Petr |  Wojtyla Pavel |  Banáš Radovan |  Kiša Jiří |  Dubský Petr |  Szurmanová Edita |  Tomicová Sylva |  Vincourová Eva |

Přeborníky okresu v dospělých se stali Jindřich Schrebenský ve dvouhře, spolu s Erichem Kiszou získali titul i ve čtyřhře. Přebornicí se stala i Jarmila Demlová. Okresním přeborníkem v kategorii dorostu se stal Jaroslav Hanek a Milena Jandalová ve dvouhře, ve čtyřhře Jaroslav Hanek s Milanem Morcinkem. Přeborníkem okresu se ve dvouhře žáků stal Petr Wojtyla, s Jiřím Kišou vybojovali titul ve čtyřhře, s Evou Vincourovou získali titul ve smíšené čtyřhře.


1969

V roce 1969 došlo k reorganizaci tenisových soutěží, náš oddíl byl zařazen do vyšší soutěže – moravské divize. Družstvo hrálo v sestavě Zdeněk Magera, Jindřich Schrebenský, Josef Kočí, Karel Hota, Karel Šurman, Erich Kisza, Olga Vrbová, Eva Vincourová a Jarmila Demlová. V následujicím roce 1970 družstvo v divizi neuspělo a sestoupilo do krajského mistrovství 1. třídy.


1968

dospělí A | kr. obl. přebor – 4. místo |  Magera Zdeněk |  Žilinčík Josef |  Kočí Josef |  Hota Karel |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Metruková Helena |  Vincourová Eva |

dospělí B | 2. třída sk. A – poslední |  Ježovicz Alex |  Muroň Buhumil |  Kubík Zdeněk |  Hanek Bohumil |  Kisza Helmut |  Cwienczková Marie |  Kolasová Helena |  Cieslarová Alžběta |

dorost | obl. přebor – 3. místo |  Bolek Jan |  Klimonda Petr |  Vincour Luděk |  Bolek Karel |  Banáš Radovan |  Pederzoli Marcela |  Vincourová Marie |

žáci | obl. přebor A |  Hanek Jaroslav |  Morcinek Milan |  Wojtyla Petr |  Tomanek Vladislav |  Pudlo Josef |  Jandalová Miroslava |  Vondalová Alena |  Zychová Věra |


1967

dospělí A | obl. přebor – 6. místo |  Kočí Josef |  Hota Karel |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Žilinčík Josef |  Kolasová Helena |  Vincourová Eva |

dospělí B | 2. třída sk. A – sestup |  Muroň Buhumil |  Kubík Zdeněk |  Hanek Bohumil |  Kisza Helmut |  Linhart Ivan |  Horák Jindřich |  Cieslar Jan |  Prokop Jaroslav |  Cwienczková Marie |  Cwienczková Krista |  Cieslarová Alžběta |  Kiszová Věra |

dorost | obl. přebor B – 3. místo |  Ježovicz Alex |  Hanek Lubomír |  Bolek Karel |  Vincour Luděk |  Muroň Tomáš |  Kolková Eva |  Pederzoli Marcela |  Čmielová Bohuslava |

žáci | obl. přebor C |  Bolek Jan |  Klimonda Petr |  Chmiel Josef |  Wojtyla Petr |  Honzáková Jitka |  Misiarková Renáta |


1966

dospělí A | kr. soutěž – 3. místo postup |  Kočí Josef |  Hota Karel |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Vincourová Eva |  Cwienczková Marie |

dospělí B | meziokr. soutěž C |  Muroň Buhumil |  Kubík Zdeněk |  Vincour Ludvík |  Hanek Bohumil |  Prokop Jaroslav |  Horák Jindřich |  Jandalová Lubomíra |  Kiszová Věra |

dorost | kr. soutěž – 2. místo |  Kolek Jiří |  Ježovicz Alex |  Linhart Ivan |  Hanek Lubomír |  Kolková Eva |  Fuksová Věra |


1965

dospělí A | kr. soutěž – 2. místo postup |  Kočí Josef |  Hota Karel |  Szurman Karel |  Kisza Erich |  Vincourová Eva |  Cwienczková Marie |

dorost | kr. soutěž – 4. místo |  Němec Emerich | Potysz Peter |  Linhart Ivan |  Kacíř František |  Hanek Lubomír |  Ježovicz Alex |  Kolek Jiří |  Kolková Eva |  Fuksová Věra |  Brychtová Anna |


1963

dospělí A | kr. přebor – 7. místo sestup |  Kočí Josef |  Szurman Karel |  Muroň Bohumil |  Hota Karel |  Cymorek Jan |  Kusza Helmut |  Vincourová Eva |  Cwienczlová Marie |  Fridrichová Věra |

dospělí B | kr. přebor 2. tř. – 6. místo |  Kisza Erich |  Kubík Zdeněk |  Glajcar Bohuslav |  Hanek Bohumil |  Hanek Bohumil |  Mitura Eduard |  Cieslarová Alžběta |  Wawrzyczková Zdeňka |  Cwienczková Krista |

dorost | kr. přebor |  Kluz Jiří |  Pščolka Miloš |  Maidl Pavel |  Kolek Jiří |  Huňa Přemysl |  Linhart Ivan |  Pavlík Jiří |  Mičková Šárka |  Jandalová Lubomíra |

žáci | kr. přebor |  Němec Emerich |  Potysz Petr |  Kacíř František |  Hanek Lubomír |  Vincour Luděk |  Ježovicz Alex |  Blažek Petr |  Folwarczná Vlasta |  Kolková Eva |  Fuksová Věra |


1960

dospělí A | kr. soutěž 2. tř. – postup 1. místo |  Szurman Karel |  Kočí Josef |  Vincour Ludvík | Muroň Bohumil |  Hložánek |  Vincourová Eva |  Cwienczková Marie |


1958

dospělí A | kr. soutěž – 4. místo |  Szurman Karel |  Muroň Bohumil |  Ježovicz Otmar |  Glajcar Bohuslav |  Vincour Ludvík |  Vincourová Eva |  Cieslarová Alžběta |

dospělí B | 4. třída – postup |  Hota Karel |  Kisza Erich |  Dubský Theodor |  Pochyla Josef |  Amsler Alois |  Kubalová Eva |  Mecová Trudka |


1957

dospělí A | kr. soutěž – 6. místo |  Slováček Pavel |  Muroň Bohumil |  Kočí Josef |  Glajcar Bohuslav |  Javorský Antonín |  Kisza Vilém |  Klíma Ronald |  Vincourová Eva |  Cieslarová Alžběta |

dospělí B | 3. třída – 2. místo |  Matula Jan |  Vincour Ludvík |  Cieslar Jan |  Mitura Eduard |  Gruszková Eva |  Wawrzyczková Zdeňka |


1956

dospělí A | kr. přebor – sestup |  Slováček Pavel |  Dynák Josef |  Muroň Bohumil |  Kočí Josef |  Glajcar Bohuslav |  Žák Štěpán |  Vincourová Eva |  Cieslarová Alžběta |

dospělí B | kr. soutěž C |  Mitura Eduard |  Matula Jan |  Vincour Ludvík |  Kisza Vilém |  Cieslar Jan |  Gruszková Anna |  Wywrzycková Zdeňka |

dorost | kr. přebor A – 2. místo |  Cymorek Jan |  Kantor Gerhard |  Frydrych Leo |  Hota Karel |  Pochyla Josef |  Cwienczková Krista |  Cwienczková Marie |

Titul krajských přeborníků dorostu ve čtyřhře získali Jan Cymorek a Gerhard Kantor.


1955

dospělí A | kr. přebor – 6. místo |  Glajcar Bohuslav |  Muroň Bohumil |  Szurman Karel |  Žák Štěpán |  Vincourová Eva |  Cieslarová Alžběta |

dospělí B | kr. soutěž |  Matula Jan |  Kisza Vilém |  Klíma Ronald |  Jurečka Otakar |  Solarová Alžběta |  Gruszková Anna |

dorost | kr. přebor A – 2. místo |  Kočí Josef |  Cymorek Jan |  Kantor Gerhard |  Frydrych Leo |  Cwienczková Krista |  Cwienczková Marie |

žáci | kr. soutěž |  Hota Karel |  Dubský Theodor |  Pochyla Josef |  Kisza Erich |  Kubalová Eva |  Mecová Trudka |

Okresním přeborníkem se stal Bohumil Muroň v kategorii dospělých, Josef Kočí a Krista Cwienczková v dorostu.
Titul krajského přeborníka získal Josef Kočí finálovým vítězstvím nad Janem Cymorkem. Gerhard Kantor v kategorii ml. dorostu prohrál až ve finále, ve čtyřhře zvítězili Josef Kočí, Jan Cymorek.
Na celostátní přebor byli nominováni Josef Kočí, Jan Cymorek a Gerhard Kantor.


1954

dospělí | kr. přebor – 4. místo |  Glajcar Bohuslav |  Ježovicz Otmar |  Žák Štěpán |  Muroň Bohumil |  Cieslar Jan |  Vincourová Eva |  Cieslarová Alžběta |

dorost | kr. přebor – 2. místo |  Kočí Josef |  Kantor Gerhard |  Cymorek Jan |  Cwienczková Krista |

Krajským přeborníkem ve smíšené čtyřhře se stal v kategorii mladšího dorostu Jan Cymorek, ve dvouhře se probojoval do finále a byl vyslán na celostátní přebory do Pardubic.
Krajskými přeborníky v kategorii dospělých se stali Otmar Ježovicz a Eva Vincourová.
Okresními přeborníky se stali Josef Kočí ve starším dorostu, Gerhard Kantor v dorostu mladším, Krista Cwienczková v kategorii mladších dorostenek.


1951

dospělí | oblast B – 1. místo | Muroň Bohumil |  Ježovicz Otmar |  Glajcar Bohuslav |  Žák Štěpán |  Mocková Milada |  Šimšová Eva |

Otmar Ježovicz se roce 1952 stal přeborníkem okresu.


1948

dospělí | 1B třída – 4. místo |  Hoplíček Jan |  Ježovicz Otmar |  Muroň Bohumil |  Žák Štěpán |  Mocková Milada |  Cieslarová Alžběta |  Šimšová Eva |