Oddílový turnaj 2017


Oddílový turnaj pravdy těšínských odehrán na třetí pokus!



Singles
Doubles

kategorie 1 2 3 3
Singles F Rašík Jakub Špirka Šimon Skoupil Tomáš Lipina Radek
Singles Ú  Hlawiczka M Vavrys Miloš    
Doubles F Pytela/Banáš Rašík/Konderla Košut/LipinaR Dulava/Vavrys
Doubles Ú Bárci/Opiol BojdaR/Kusnierz    

O prestiži a náročnosti organizace posledního tenisového klání antukové sezony amatérů není pochyb zvláště, když se bere v potaz ostře sledovaný rankings za stejné období.

Letošním velmi nepříznivým faktorem, jenž „roztrhal“ dva významné turnaje Těšína téměř do ztracena a totéž se dvakráte přihodilo v plánovaných termínech turnaje PRAVDY – byla VODA – lépe řečeno vytrvalý déšť. V samém závěru měsíce září (28. a 30.9.) se přeci jen singly i debly odehrály za účasti více jak dvacítky nadržených hierofantů/playerů!

(Čt 28. 9.) Výsledky singles: 1. Rašík Jakub  | 2. Špirka Šimon  | 3 . Skoupil Tomáš; Lipina Radek  | Útěcha: 1. Hlawiczka Martin  | 2. Vavrys Miloš | 3. Vavrda Tomáš; Sosna Maxmilián 

(So 30. 9.) Výsledky doubles: 1. Pytela Jiří / Banáš Radek  | 2. Rašík Jakub / Konderla Roman  | 3. Košut René / Lipina Radek; Dulava David / Vavrys Miloš |  Útěcha: 1. Bárci Robert / Opiol Radim  | 2. Bojda Robert / Kusnierz Marcel

Za všechny účastníky je třeba poděkovat správcům – pracantům, gurmánskému bufetu, sponzorům, výboru TO, ale především hlavnímu organizátoru Renému Košutovi, který nejenže precizně zastoupil Bosse – Jirku Pavlíka, jenž je v současné době v náročné rekonvalescenci, ale stačil „ukočírovat“ převis zájemců/tandemů (14) a rozlosovat do skupin Winter Cup – jubilejní 10. edici se startem koncem října 2017.
Děkujeme.
PS: Jirkovi Pavlíkovi všichni přejeme UZDRAVENÍ!
re



Singles

2. místo Šimon Špirka, 1. místo Jakub Rašík, 3. místo Tomáš Skoupil

  Skupina A 1 2 3 4 5 6 Bo Skó Po
1 Bárci Robert * 1:4 4:0 4:0 4:3 4:1 4 17:8 2
2 Špirka Šimon 4:1 * 4:1 4:0 4:1 4:0 5 20:3 1
3 Vavrda Tomáš 0:4 1:4 * 4:1 4:0 4:1 3 13:10 3
4 Bodský Přema 0:4 0:4 1:4 * 0:4 4:1 1 5:17 5
5 Vavrys Miloš 3:4 1:4 0:4 4:0 * 4:2 2 12:14 4
6 Zamazal Petr 1:4 0:4 1:4 1:4 2:4 * 0 5:20 6
  Skupina B 1 2 3 4 5   Bo Skó Poř
1 Lipina Radek * 5:0 5:0 5:0 5:0   4 20:0 1
2 Košut René 0:5 * 5:2 3:5 5:1   2 13:13 3
3 Kulikowski Milan 0:5 2:5 * 5:0 5:1   2 12:11 2
4 Hlawiczka Martin 0:5 5:3 0:5 * 5:2   2 10:15 4
5 Sosna Max 0:5 1:5 1:5 2:5 *   0 4:20 5
  Skupina C 1 2 3 4 5   Bo Skó Poř
1 Skoupil Tomáš * 5:1 5:0 5:2 5:1   4 20:4 1
2 Dorotík Ladislav 1:5 * 5:0 5:1 5:0   3 16:6 2
3 Konderla Roman 0:5 0:5 * 3:5 5:4   1 8:19 5
4 Černý Filip 2:5 1:5 5:3 * 2:5   1 10:18 4
5 Ježovicz Alex 1:5 0:5 4:5 5:2 *   1 10:17 3
  Skupina D 1 2 3 4 5   Bo Skó Poř
1 Rašík Jakub * 5:0 5:3 5:2 5:1   4 20:6 1
2 Špirka Jonáš 0:5 * 0:5 0:5 1:5   0 1:20 5
3 Blinka Zdeněk 3:5 5:0 * 3:5 5:4   2 16:14 3
4 Černý Jiří 2:5 5:0 5:3 * 5:0   3 17:8 2
5 Dulava David 1:5 5:1 4:5 0:5 *   0 4:20 5

1. místo Jakub Rašík
1. místo Rašík Jakub

2. místo Šimon Špirka
2. místo Šimon Špirka

finále Rašík – Špirka
finalisté Jakub Rašík a Šimon Špirka

3. místo Tomáš Skoupil
Vítěz útěchy Martin Hlawiczka

akreditace
Karel Bolek a Alex Ježovicz

Filip a Jiří Černí
Miloš Vavrys a Robert Bárci

2. místo útěchy Miloš Vavrys
finalisté útěchy Martin Hlawiczka a Miloš Vavrys

nejmladší účastníci
Špirka/Skoupil/Rašík/Hlawiczka


Doubles

Vavrys,Dulava / Konderla,Rašík / Banáš,Pytela / Košut,LipinaR

  Skupina A 1 2 3 4 5 6 Bo Skó Poř
1 Košut/Lipina * 6:3 6:2 6:2 6:2 6:0 5 30:9 1
2 Hlawiczka/Rusniok 3:6 * 6:4 6:1 4:6 6:2 3 25:19 2
3 Černý/Černý 3:6 4:6 * 6:7 0:6 2:6 0 15:31 6
4 Rašík/Konderla 2:6 1:6 7:6 * 6:2 6:4 3 22:24 3
5 Duda/Ryboň 2:6 6:4 6:0 2:6 * 6:4 3 22:20 4
6 Bojda/Kusnierz 0:6 2:6 6:2 4:6 2:4 * 1 16:26 5
  Skupina B 1 2 3 4 5   Bo Skó Poř
1 Skoupil/Vavrda * 1:6 6:3 7:5 6:1   3 20:15 2
2 Banáš/Pytela 6:1 * 6:2 6:1 6:1   4 24:5 1
3 Vavrys/Dulava 3:6 2:6 * 6:2 6:3   2 17:17 3
4 Bárci/Opiol 5:7 1:6 2:6 * 3:6   0 11:25 5
5 Kulikowski/Blinka 1:6 1:6 3:6 6:3 *   1 11:21 4

1. místo Jiří Pytela a Radovan Banáš
1. místo Jiří Pytela a Radovan Banáš

2. místo Roman Konderla a Jakub Rašík
2. místo Roman Konderla a Jakub Rašík

3. místo Miloš Vavrys a David Dulava
3. místo René Košut a Radek Lipina

René Košut
Vítězové útěchy Robert Bárci a Radim Opiol








Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *