Oddílový turnaj 2019


Aktuální rankingová jednička Tom Skoupil klubovým mistrem v singlu



Club 2019 Singles Doubles Ženy
1 Skoupil Tomáš LipinaP/Rada Ptoszková/Stará
2 Mandrysz Marek DudaM/MandryszM Sosnová/Szturcová
3 Rada Robin Košut/Wojtyla Kufová/Šářecová
4 Vavrys Miloslav Skoupil/Vavrda  


7.9.2019 | Kategorie Singles

2. místo Marek Mandrysz a vítěz Tomáš Skoupil
Singles

Finále Skoupil Tomáš 6:1 Mandrysz Marek
3. místo Rada Robin 6:2 Vavrys Miloslav
SF Mandrysz Marek 6:4 Rada Robin
SF Skoupil Tomáš 6:4 Vavrys Miloslav
Finále útěchy Lamacz Richard 6:2 Micza Petr


Semifinále Mandrysz Marek 6:4 Rada Robin
Semifinále Skoupil Tomáš 6:4 Vavrys Miloslav


  Skupina A 1 2 3 4 B Skó Poř
1 Skoupil Tomáš * 6:1 6:1 6:1 3   1
2 Micza Petr 1:6 * 5:7 6:4 1   3
3 Alexa Vlastimil 1:6 7:5 * 6:4 2   2
4 Konderla Roman 1:6 4:6 4:6 * 0   4
  Skupina B 1 2 3 4 B Skó Poř
1 Černý Jiří * 6:4 6:4 5:7 2   2
2 Svorník Martin 4:6 * 4:6 4:6 0   4
3 Košut René 4:6 6:4 * 3:6 1   3
4 Kulikowski Milan 7:5 6:4 6:3 * 3   1
  Skupina C 1 2 3 4 B Skó Poř
1 Mandrysz Marek * 5:7 1:6 0:6 0   4
2 Lamacz Richard 7:5 * 4:6 2:6 1   3
3 Černý Filip 6:1 6:4 * 1:6 2   2
4 Vavrys Miloslav 6:0 6:2 6:1 * 3   1
  Skupina D 1 2 3 4 B Skó Poř
1 Rada Robin * 7:5 6:1 6:1 3   1
2 Dulava David 5:7 * 5:7 6:4 1   3
3 Hlawiczka Martin 1:6 7:5 * 6:1 2   2
4 Zamazal Petr 1:6 4:6 1:6 * 0   4
Marek Mandrysz, Miloslav Vavrys, Tomáš Skoupil, Robin Rada


Finále útěchy Lamacz Richard 6:2 Micza Petr
4. místo Miloslav Vavrys



14.9.2019 | Kategorie Doubles

2. místo Duda Marek a Mandrysz Marek, vítězové Rada Robin a Lipina Petr, 3. místo Wojtyla Pavel a Košut René
Doubles

Finále LipinaP/Rada 6:3 Duda/Mandrysz 
3. místo Košut/Wojtyla 6:3 Skoupil/Vavrda
SF Duda/Mandrysz 6:2 Skoupil/Vavrda
SF LipinaP/Rada 6:3 Košut/Wojtyla
Finále útěchy Černý/Černý 6:1 Hota/Rusniok

Vítězové Petr Lipina a Robin Rada
2. místo Marek Duda a Marek Mandrysz

3. místo René Košut a Pavel Wojtyla
4. místo Tomáš Skoupil a Tomáš Vavrda

Vítězové útěchy Filip Černý a Jiří Černý



  Skupina A 1 2 3 4 5 B Skóre Poř
1 Košut/Wojtyla * 6:2 6:2 6:1 4:6 3 22:11 1
2 Černý/Černý 2:6 * 6:2 1:6 6:4 2 15:18 3
3 Bodský/Zamazal 2:6 2:6 * 4:6 2:6 0 8:24 5
4 Vavrys/Hlawiczka 1:6 6:1 6:4 * 1:6 2 14:18 4
5 Rašík/Micza 6:4 4:6 6:2 6:1 * 3 22:13 2
  Skupina B 1 2 3 4   B Skóre Poř
1 Skoupil/Vavrda * 6:2 6:1 6:0   3 18:3 1
2 Lamacz/Bojda 2:6 * 6:7 6:4   1 14:17 3
3 Alexa/Kulikowski 1:6 7:6 * 6:3   2 14:15 2
4 Konderla/Dorotík 0:6 4:6 3:6 *   0 7:18 4
  Skupina C 1 2 3 4   B Skóre Poř
1 LipinaP/Rada * 6:3 6:2 6:2   3 18:7 1
2 Rusniok/Hota 3:6 * 1:6 2:6   0 6:18 4
3 Duda/Mandrysz 2:6 6:1 * 6:4   2 14:11 2
4 Bárci/Opiol 2:6 6:2 4:6 *   1 12:14 3



  Ženy 1 2 3 B Skóre Poř
1 Sosnová/Szturcová * 4:6,6:4,10:8 7:6,2:6,5:10 1 3:3 2
2 Ptoszková/Stará 6:4,4:6,8:10 * 6:2,6:4 1 3:2 1
3 Kufová/Šářecová 6:7,6:2,10:5 2:6,4:6 * 1 2:3 3

3. místo Kufová/Šářecová, 2. místo Szturcová/Sosnová, 1. místo Ptoszková/Stará
1. místo Laďka Stará a Hana Ptoszková
2. místo Dagmar Szturcová a Dagmar Sosnová

3. místo Kufová/Šářecová


Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *