Oslavy 90 let těšínského tenisu


Fotoohlédnutí za oslavou devadesátin TO   |   Fotogalerie
7.11.2018 | UPŘÍMNÉ PODĚKOVÁNÍ PETRA WOJTYLY

vlevo je plaketa k 80. výročí založení TO (2008); vpravo vzpomínková plaketa (2018) udělená zasloužilým členům oddílu/pamětníkům – tenistům Českého Těšína

Milý Kubo, milí členové výboru tenisu, všichni, kteří jste organizovali tu nádheru.

Chtěl bych vám velmi poděkovat za překrásný večer, který jste připravili k 90. výročí těšínského tenisu.
Všem, kteří se na oslavě podíleli patří můj velký obdiv.
Bylo to důstojné, dobře vymyšlené a profesionálně provedené.
Miloši díky, připravil jsi se svým kolektivem úžasnou publikaci.

Na kurty jsem chodil od svých 6ti let a měl jsem tam a mám spoustu kamarádů a sportovních vzorů.
Těším se těším na kurty v Těšíně a budu pozorovat jak všichni “mládnem” a tenisový život  a vše okolo je stále lepší a lepší.
Mějte se hezky.

Petr Wojtyla
19.10. 2018 | UPOZORNĚNÍ pro „knihomoly“ tenisty/sportovce!


Dlouho očekávaná barevná publikace vzpomínek a současného dění v českotěšínském tenise spoluautorů M. Vavryse/V. Alexy – vydaná k 90. výročí vzniku TO – je od pátku (19.10.2018) k dispozici!

Pokud máte o bulletin zájem, NEVÁHEJTE a zavolejte, popř. pošlete SMS na tel. č.: 736 614 062; počet výtisků je značně omezen. (Prodejní cena za 1 výtisk je 100,- Kč.)17.9. 2018 | ZÁHADNÉ KRUHY/CIFRY NA DVORCI U OLZY


Nejeden zvídavý čtenář našeho webu si položí otázku, zdalipak i u nás –  na levém břehu Olzy – nenaznačovali NĚCO svými kruhy „v obilí“/na place tenistů, „konspirativní“ UFONI?!

Pravdou je, že jeden neznámý objekt/dron se skutečně ve středu krátce po poledni dne 12.9.2018 vznášel nad areálem tenistů, aby z ptačí perspektivy na kameru zachytil celkový snímek tenisového komplexu pro připravovanou publikaci/bulletin k 90. výročí založení TO v Těšíně.

Celobarevný bulletin (70 stran, formát A4) je ve finální fázi úprav a do tisku bude předán koncem září; v prodeji by pak měl být ještě před Oslavou 90. „narozenin“, která proběhne v KASS dne 27. října 2018.

Výpravná publikace, jejímiž autory jsou redaktoři websites tenistesin.cz,  je projekcí MINULOSTI a SOUČASNOSTI českotěšínského tenisového dění – máte se všichni nač těšit!

re

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *