Soutěž veteránů 2019



Veteráni +60  obhájili prvenství, veteráni +35 obsadili 3. místo !


Nejlepší oddíloví hráči hrají každoročně okresní soutěže veteránů. Tyto soutěže jsou řízeny okresním tenisovým svazem Karviná a jsou vypsány pro neregistrované rekreační hráče v kategoriích muži (M35+), (M50+),  (M60+) a v kategorii ženy (Ž35+). Soutěže se hrají v průběhu května, června a jsou ukončeny slavnostním vyhodnocením s předáním cen vítězným družstvům v areálu TK Petřvald.  

 Champions 

  2002/vet+45 2004/vet+35
2010/vet+55 2011/vet+60 2012/vet+60
2015/vet+60 2018/vet+60 2019/vet+60

 2019 9. místo 3.  místo 1. místo 4. místo
N +35 A +35 B +60 A +60  B
1 KošutR   LipinaP (C) BanášR  KarmineL(C) 
2 VavrdaT  LipinaR  BlinkaZ (C)  BodskýP
3 RadaR  MartynekR  VavrysM   NiznikiewiczZ
4  SkoupilT(C) WojnarV WojtylaP   MalyszJ
5 BárciR      WojtowiczA 
6 BanášR jr.      
7 HlawiczkaM      


kat+35 A 

24.4 Slavoj B 2:1 Slavoj  A
1.5 Slavoj A 0:3 TK Petřvald
8.5 TK Slavia Orlová 3:0 Slavoj A
15.5 Slavoj A 1:2 MTK Karviná A
22.5 Depos HS B 3:0 Slavoj A
29.5 Slavoj A 1:2 Depos HS A
5.6 MTK Karviná B 0:3 Slavoj A
12.6  Slavoj A 0:3 Sokol Rychvald
19.6 TK Havířov 2:1 Slavoj A


kat+35 B

24.4 Slavoj B 2:1 Slavoj A
1.5 TK Slavia Orlová 2:1 Slavoj B
8.5 Slavoj B 2:1 Depos HS B
15.5 MTK Karviná B 1:2 Slavoj B
22.5 Slavoj B 3:0 TK Havířov
29.5 TK Petřvald 3:0 Slavoj B
5.6 Slavoj B 2:1 MTK Karviná A
12.6 Depos HS A 3:0 Slavoj B
19.6 Slavoj B 2:1 Sokol Rychvald


kat+60 A 

1.5 Slavoj A 3:0 Slavoj B
8.5 Starý Bohumín 0:3 Slavoj A
15.5 Slavoj A 3:0 Ogniwo Cieszyn
22.5 Sokol Rychvald A 1:2 Slavoj A
29.5 Slavia Orlová 0:3 Slavoj A
5.6 Slavoj A 2:1 Sokol Rychvald B
12.6 Depos HS  1:2 Slavoj A


kat+60 B 

 1.5 Slavoj A 3:0 Slavoj B
8.5 Slavoj B 3:0 Slavia Orlová
15.5 Sokol Rychvald B 1:2 Slavoj B
22.5 Slavoj B 1:2 Depos HS
29.5 Slavoj B 3:0 Sokol Rychvald A
5.6 Starý Bohumín 1:2 Slavoj B
12.6 Slavoj B 1:2 Ogniwo Cieszyn

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *