Soutěže družstev 2018



dorost | OS – A |  29.4 Slavoj  8:1 TJ Sokol Dolní Lhota | 6.5 Tennis Hill Havířov 5:4 Slavoj | 20.5 Slavoj 8:1TK Talent Bohumín | 27.5 TJ Start Ostrava – Poruba B 5:4 Slavoj | 10.6 Slavoj 8:1  TK Hlučín B |  17.6 Sokol Bohumín 0:9 Slavoj

29.4 Slavoj 8:1 TJ Sokol Dolní Lhota
6.5 Tennis Hill Havířov 5:4 Slavoj
20.5 Slavoj 8:1 TK Talent Bohumín
27.5 TJ start Ostrava – Poruba B 5:4 Slavoj
10.6 Slavoj 8:1 TK Hlučín B
17.6 Sokol Bohumín 0:9 Slavoj

Starší žactvo | OP – A | 28.4 Slavoj 6:3 SK JC Sport Ostrava B | 1.5 TK Hlučín 4:5 Slavoj | 5.5 Slavoj 2:7 Tennis Hill Havířov A | 19.5 TK Precheza Přerov B 5:4 Slavoj  |  26.5 Slavoj 2:7 TK TennisPoint FM A | 9.6 TK Havířov B / Slavoj | 16.6 TJ Start Ostrava – Poruba B  4:5  Slavoj

28.4 Slavoj 6:3 SK JC Sport Ostrava B
1.5 TK Hlučín  4:5 Slavoj
5.5 Slavoj 2:7 Tennis Hill Havířov
19.5 Precheza Přerov B 5:4 Slavoj
26.5 Slavoj 2:7 TK Tennis Point FM A
9.6 TK Havířov B 5:4 Slavoj
16.6 TJ Start Ostrava – Poruba B 4:5 Slavoj

Starší žactvo | neofiální soutěž |  28.4 TK Havířov / Slavoj | 1.5 Slavoj / TK Opava |  5.5 Slavoj / TK TennisPoint FM | 19.5 TK Sokol Rychvald / Slavoj | 26.5 Slavoj / TK Unex Uničov

Mladší žactvo | OS – B | 29.4 Beskydský tenisový klub 7:2 Slavoj | 6.5 Slavoj 2:7 TK Slavia Orlová B | 8.5 SK Vitality Slezsko 8:1 Slavoj | 20.5 Slavoj 5:4 TK Tennis Point FM B | 27.5 TC Třinec 4:5 Slavoj  | 10.6 Slavoj 6:3  MTK Karviná | 17.6 Slavoj 3:6 TK Havířov B

29.4 Beskydský tenisový klub 7:2 Slavoj
6.5 Slavoj 2:7 TK Slavia Orlová B
8.5 SK Vitality Slezsko 8:1 Slavoj
20.5 Slavoj 5:4 TK Tennis Point FM B
27.5 TC Třinec 4:5 Slavoj
10.6 Slavoj 6:3 MTK Karviná
17.6 Slavoj 3:6 TK Havířov B

Babytenis | OS1 – B | 29.4 TK Tennis Point FM B 8:2 Slavoj | 6.5 Slavoj 7:3 Tennis Hill Havířov B |  8.5 TK Zašová A 6:4 Slavoj |  20.5 Slavoj 8:2 TJ MEZ Vsetín | 27.5 TK DEZA Valašské Meziříčí 10:0 Slavoj | 10.6 Slavoj 1:8 TK Na Dolině B |  17.6 Slavoj 2:8 Rožnovský tenisový klub A

29.4 TK Tennis Point FM B 8:2 Slavoj
6.5 Slavoj   7:3 Tennis Hill Havířov B
8.5 TK Zašová A 6:4 Slavoj
20.5 Slavoj 8:2 TJ MEZ Vsetín
27.5 TK DEZA Valašské Meziříčí B 10:0 Slavoj
10.6 Slavoj 1:8 TK Na Dolině B
17.6 Slavoj 2:8 Rožnovský tenisový klub A

 


dorost
starší žactvo
mladší žactvo
babytenis

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *