Petr Wojtyla slavil 60!


Petr Wojtyla slavil 60 „pjesničkou“ a kopou tenisových přátel


V pátek 14.7.2017 v 18 h se na těšínské dvorce dostavilo tolik lidu, že by se mohl hrát double debl, tj. 4 vs.4 na každém ze sedmi dvorců = celkem 56. Přesně tolik sklének nachystaly šikovné hostesky – Gabka, Terka, Andrejka –  pro slavnostní přípitek na centrkurtu.

Když se podařilo sešikovat „jednotku“ tenisových příznivců na nejvýhodnější pozici pro fotografa, mohl oslavenec Petr přednést svou ŘEČ. Ukázal na vysoké stromy, které kdysi sadil se svými „spolubojovníky“, čímž vzkřísil minulé časy; vzpomněl fenoména Vláďu Stoszka a vystavil tak pozvánku na tradiční Memoriál 19.- 20.8.2017; vzdal hold/POCTU bývalému starostovi Českého Těšína Bohumilu Muroňovi, jenž se o dnešní podobu tenisového Svatostánku – stavbu dominanty/budovy – zasloužil tou největší měrou.

Poslední větou oslovil nitra/DUŠE vzorně nastoupené „jednotky“: BUĎME POKORNÍ! Tím naznačil, jak je důležité vážit si věcí kolem nás, být v souladu/rovnováze, nikoho neponižovat, ani se nepovyšovat – být ĆLOVĚKEM.  

Za všechny účastníky oslavy tímto Petrovi děkujeme. Přejeme ZDRAVÍ, SÍLU, POHODU a RADOST  z  rodinného života v dalších plodných letech!  re

 

 

One comment

Join the Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *