Open Wednesday’s 2020


Titul pro zkušeného deblistu Mirka Skácela


OW 2020 1 2 3
Celkové pořadí  Skácel Mirek  Bárci Robert  Bodský Přemek


2020 1 2 3
8 Vavrda/Roman Skoupil/Kurek Bárci/Hota
7 Vavrda/Vavrys Banasinski/Fizek Skoupil/Bodský
6 Bárci/Bodský Hlawiczka/Karmine Kubicová/Svorník
5 Mojak/Fizek Skoupil/Skácel Vavrda/Piertzyk
4 Bárci/Bodský Hlawiczka/Fizek Dorotík/Skácel
3 Bárci/Skácel Kooš/Bodský Mojak/Roman
2 Rusniok/Skácel Bárci/Pietrzyk Skoupil/Roman
1 Skoupil/Skácel Kubicová/Konderla Lipina/Koošová

Tak jak loni, tak i letos se nakonec škrtly pouze 2 nejhorší výsledky místo standartních 3. (z 8 odehraných turnajů). Při stejném počtu bodů rozhoduje počet prvních míst, dalším kritériem je nejvyšší hodnota dosažených bodů jednoho z osmi odehraných tiebreaků.




OW8 | 26.8. 2020
koš A  SkoupilT, HlawiczkaM, RusniokM, VavrdaT, BárciR, VavrysM, KusnierzM, PytelaJ, Lanz, DulavaD
koš B      KonderlaR,  BodskýP,  RomanM,  UrbančíkováJ, VálkováB,  HotaK, Stach, KurekT, JežoviczA, HeclD 




OW7 | 12.8.2020
Vítězové turnaje Tomáš Vavrda a Miloslav Vavrys
koš A  SkoupilT, HlawiczkaM, RusniokM, AlexaV, VavrdaT, GletaR, SikoraD, KošutR, Pokorný J, OpiolR, BanasinskiO
koš B       VavrysM,  FizekA, BodskýP, KarmineL, RomanM, SkácelM, GajdaJ, UrbančíkováJ, VálkováB, KupczakJ, HotaK 




OW6 | 5.8.2020
koš A BárciR, MojakM, SkoupilT, HlawiczkaM, RusniokM, AlexaV, KubicováK, VavrdaT, KulikowskiM, GletaR, SikoraD, KošutR, ZamazalP, BanasinskiO
koš B      OpiolR, VavrysM,  FizekA, BodskýP, KarmineL, KoošováI, KusnierzM, SvorníkM, LanzL, GajdaJ, StaráP, VálkováB, MolinA, KurekT, 




OW5 | 29.7.2020
koš A  MojakM, SkoupilT, HlawiczkaM, RusniokM, AlexaV, VavrdaT, KusnierzM,  GletaR, SikoraD, JurkovskáJ, KošutR, ZabelkaV, BanášR jr.
koš B      OpiolR, SkácelM,  PietrzykV, FizekA, VavrysM, BodskýP,  MynarzA, ZamazalP, OnderkováT, KarmineL, RomanM, MolinA, KurekT




OW4| 22.7. 2020
koš A  SkoupilT, HlawiczkaM, BárciR, RusniokM, AlexaV, VavrdaT, DorotíkL, VavrysM, LipinaR, KulikowskiM, GletaR, SikoraD
koš B      OpiolR, SkácelM, KonderlaR, PietrzykV, FizekA, KusnierzM, BodskýP, JežoviczA, VálkováB, Horký, MynarzA, ZamazalP

1. Bárci, Bodský | 2. Hlawiczka, Fizek | 3. Dorotík, Skácel | 4. Lipina, Kusnierz | 5. Rusniok, Pietrzyk | 6. Skoupil, Horký | 7. Kulikowski, Mynarz | 8. Vavrda, Opiol | 9. Sikora, Konderla | 10. Gleta, Zamazal | 11. Alexa, Ježovicz | 12. Vavrys, Válková 




OW3 | 15.7.2020
koš A    KulikowskiM, SkoupilT,  HlawiczkaM,  MojakM,  BanášR jr., VavrysM , BárciR , VavrdaT ,  KoošŠ , SikoraD,  AlexaV, PokornýJ
koš B       UrbančíkováJ,  SkácelM,  KonderlaR,  BodskýP,  VálkováB, StaráP,  MynarzA , RomanM, Karmine, Zamazal, OpiolR, KoošováI




OW2 | 8.7.2020
koš A   KubicováK,  Kulikowski M, SkoupilT, RusniokM, HlawiczkaM,  KošutR, BanasinskiO, SosnaM, MojakM, OndrzejekM, AlexaV, VavrysM, BárciR
koš B       BanášR jr.,  PietrzykV, SkácelM,  KonderlaR,  BaroňJ,  BodskýP,  UrbančíkováJ, PokornýJ, VálkováB, StaráP, GletaR, MynarzA , RomanM




OW1 | 1.7.2020
Vítězové turnaje Mirek Skácel a Tomáš Skoupil
koš A  Lipina R,  SikoraD,  KubicováK,  Kulikowski M, SkoupilT, RusniokM, HlawiczkaM, AlexaV, KošutR
koš B       SkácelM,  KonderlaR,  PietrzykV,  FizekA,  BaroňJ,  KusnierzM,  KoošováI,  BodskýP,  UrbančíkováJ 



Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *