OW 3. 9. 2019 | Epilogue


Premiérové vítězství v 3. ročníku  OW  pro J. Rašíka



Není jednoduché popsat nadšení ze závěrečného setkání, ale
zároveň i smutek loučení množství lidu (34), jež mělo jakoukoliv
účast na zdárném průběhu 3.ročníku turnaje open wednesdays,
který vyvrcholil tajbrejky losovaných doubles. Počasí nám i tentokráte
přálo a se sponsory se roztrhl pytel – Zbyszek
Niznikiewicz
poslal kurýrem zlaté puchary, Jarda
Žamboch
skvělým způsobem ocenil nejméně úspěšného brejkistu
Pepu Horáka a nejmladší playery Ondru a Michala (oba 12),
Jindra Smiga dorovnal účet za skvělé T – shirts
(trička s krátkým rukávem) designéra Boba, jež Jirka
Černý
před tím velkou měrou sponsoroval a rovněž pokryl výdaje
za originální diplomy o kterých se mnohým ani nesnilo (opět od Baba).

Vše bylo free (zadarmo), což mile překvapilo zvláště naše
nejstarší brejkisty (Fredyho, Karla a Honzu); začalo se udělováním cen od
nejlepších, protože vítěz Jakub měl na spěch (viz. photos net) a přesto
nezapomněl na tekutý ovoce ze slivek, což bylo v závěru tajbreků
doubles patřičně všemi chváleno; měli jsme radost také
z účasti Jožina (ex-ligisty), kterýžto ví, co je být
gentlemanem vůči sličným/zralým dívkám/ženám či
důchodcům.

Nebudeme si nic nalhávat – batalión zúčastněných
(56) svědčí o enormní popularitě open wednesdays díky skvělé
spolupráci a nadšení pro věc několika person (osobností), které
se vzájemně umně doplňují a podpoře vedení tennisového oddílu
v Českém Těšíně.

Na závěr zbývá uvést special awards (zvláštní ceny):
nejlepší dívky – Czudková Ingrid, Žambochová Ája,
Prokopová Dagmar; nejmladší účastníci – Motyka Ondra,
Folwarczny Michal (12); nejstarší – Podgorski Fred (73);
objev roku – Šmakal Radek; skokan
roku
 – Uquitz Ruda; nejlepší mezinárodní
hráč
 – Niznikiewicz Zbyszek; nejlepší
účast
 – Czudek Honza; největší propad ve
výkonnosti
 – Vavrys Miloš; nejlepší
zapisovalky
 – Szturcová Dáša, Fajová Eva; nejlepší
strůjce websitu
 – Alexa Vlastik & son David.

Vážení čtenáři a brejkisté – jsme rádi, že jste s námi byli
u tohoto dění a těšíme se na další setkání na 4. ročníku open
wednesdays‘
v roce 2010! apropos, nezapomeňte si objednat
color/black & white publikaci Tříleté historie
turnaje
u Boba – o distribuci budeme včas informovat;
sepsal Milo

tb09–10–101

tb09-ep1


tb09-ep2


Poř Jméno Výsledek Jméno Poř
1. Kusnierz M/ Hota K 8:6 Prokopová D/ Kocur J 2.
3. Czudková I/Franiok B 9:7 Moják M/Šmakal R 4.
5. Bojda R/Bojda M 7:3 Žamboch  J/Dziubek R 6.
7. Motyka O/Černý J 7:2 Pavlík J/Kusnierzová P 8.
9. Alexa V/Fajová P 7:4 Cymorek J/Wojtowicz A 10.
11. Podgorski F/Uquitz R 7:4 Martynek V/Horák J 12.
13. Czudek H/Sztefek T 7:3 Vavrys M/Czudková M 14.
15. Bodský P/Alexa D 7:0 Szturcová D/Ježovicz Alex 16.
17. Ondračka P/ Dorotík D      

Celkový vítěz Jakub Rašík
2. místo Marek Mojak

3. místo Jiří černý
4. místo Vladislav Martynek

5. místo Robert Bojda
6. místo Vlastik Alexa

7. místo Honza Czudek
8. místo Radek Banáš (cenu přebírá Jiřina Banášová)

9. místo Mirek Bojda
15. místo Jarek Žamboch

nejlepší dívka Ingrid Czudková
Pavlína Fajová

nejmladší hráč Ondra Motyka
skokan roku Rudolf Uquitz

objev turnaje Radoslav Šmakal
nejlepší účast Honza Czudek

nejlepší dívka Dagmar Prokopová
strůjce webu a fotograf David Alexa





nejstarší hráč Fredy Podgorski