OW 8. 9. 2016 | Epilogue



3. místo René Košut, 1. místo Tina Sojková, 2. místo Robert Bárci

cimg2383a

Mladé dívce Tině Sojkové (17) se podařilo jako první
zástupkyni něžnosti v 10-ti letém pásmu „poudaček“/stories
obsadit – v dosud nevídané konkurenci (64) pretendentů/uchazečů OW –
piedestal/trůn, kterýžto doposud náležel pouze a to bezvýhrad drsnému
pohlaví!

V pohádkovém happy endu/závěru hbitými švihy pálkou
vykynožila/zničila dva vyznavače brutálních bojových praktik – barbary
Rena a Roba (René Košut/Robert Bárci)
O korunovaci/prvenství Tiny rozhodl rekordní den 20.7., kdy spolu s Her
Majesty
/Jejím Veličenstvem bojovalo 40 bojovníků a její úspěch
(pódium) jí vyprodukoval větší absolutní hodnotu (54) pts. než kdy
dosáhl Rob (48). Ale nejen za to jí patřil obdiv dvořanů/brejkistů a
uděleno příznačné ocenění v samotném závěru originálních cen
udělených nápaditou jury.

Doprovodný rytířský turnaj, jenž byl dokončen až pod
pláštíkem tmy, ovládli rytíři/brejkisté tandemu zašlých časů
vracející se opět na kolbiště dvorany tenisové slávy – Dave
Dulava/Martin Hlawiczka
.

Stránky 10. Open Wednesdays jsou dopsány. Zažili jsme spolu hodně
sportovních emocí, prožili čas tak, jak mělo být – pohybem, radostí,
analýzami – sounáležitostí ke klanu/skupině, jenž pozná, co je
ČLOVĚČENSTVÍ a je také schopná tuto výsostnou kvalitu bránit.

Upřímné a velké poděkování za obětavost, vytrvalost a pochopení při
realizaci dvouměsíčního náročného letního turnaje patří za všechny
brejkisty a příznivce jury/organizátorům: Vlastikovi
Alexovi
, Petru Zamazalovi a Martinu
Hlawiczkovi
. Děkujeme hoši a těšíme se na další pokračování
„poudaček“/legend o 11. OW r. 2017! re

tabtb2016-ep

Kromě tria nejlepších Jury edměnila i další hráče v těchto
kategoriích:

nejstarší hráč – Karel Hota | nejmladší
abonenti
 – David Hlawiczka a Šimon Špirka | nejlepší
progresor
 – Petr Folvarčný | nejúspěšnější
přespolní
 – Jindřich Szkandera a Roman Tengler |
spolehlivá zapisovatelka – Dagmar Szturcová |
smolař turnaje – Roman Konderla | nejkvalitnější
hráč koše B
 – Michal Sostřonek | nejrychlejší
servisman
 – Jožin Kocur | nejurputnější
bojovník
 – Bogdan Lasota | elegán turnaje –
Jan Jurczyga | cena psychické lability – Ondřej Banasinski
| plnotučná cena za 100% účast – Jiří a Filip Černí,
Miloš Vavrys, Vlastik Alexa, Radim Opiol a Robert Bárci | hbitý
redaktor
 – Miloš Vavrys | cena vysoké
imobility
 – Přemek Bodský | ozdoba turnaje –
Tina Sojková

cimg3520
Jury – vyhodnocení turnaje
cimg3528
Vítězka turnaje Tina Sojková

cimg3526
2. místo Robert Bárci
cimg3525
3. místo René Košut

cimg3531
4. místo – nejstarší hráč Karel Hota
cimg3532
Nejlepší přespolní – Jindřich Szkandera

Plnotučná cena 100% účast – Filip Černý, Jiří Černý, Vlastimil Alexa, Radim Opiol, Robert Bárci a Miloslav Vavrys

cimg3533
Přesná zapisovatelka – Dagmar Szturcová
cimg3534
Elegán turnaje – Jan Jurczyga

cimg3536
Smolař turnaje – Roman Konderla
cimg3537
Cena psychické lability – Ondřej Banasinski

cimg3538
Nejurputnější bojovník – Bogdan Lasota
cimg3540
Nejrychlejší servisman – Jožin Kocur