11. 9. 2017 | Epilogue2. místo Radek Lipina, vítěz Tomáš Skoupil, 3. místo Šimon Špirka

Už podruhé se v 11-ctileté historii Open Wednesdays´ radoval stávající lídr rankings v singlu i deblu – Tomáš Skoupil – z celkového vítězství, které „vydřel“ až v poslední etapě oblíbené Tour srovnáním bodového součtu (255) vs fenoménu amatérského tenisu – Radku Lipinovi! Bohyni vítězstvím Niké čili piedestal mu zajistil teprve větší cluster/trs uzurporpovaných bodů v jednom zátahu/etapě (54 vs 48). Vtupenku na V.I.P. vytoužené pódium (3. v pořadí) si svým srdnatým výkonem v pelotonu 63 participantů vybojoval zástupce mladičké generace – talentovaný Šimon Špirka.

Vítěz 2017 Tomáš Skoupil
2. místo 2017 Radek Lipina

3. místo 2017 Šimon Špirka
OW brejkisté přijíždějí většinou na kole

VAMOS/SVETLANA ALIAS OPIOL/BÁRCI SE SMÁLI POSLEDNÍ

Doprovodným programem oficialit slavnostní derniéry OW byly debly dle vlastní volby tandemisty/spoluhráče na podkladě vzájemné dohody. Brejkisté (26) si dokonce i v samotném závěru POKORNĚ sedli na tribunu centrkurtu, aniž to fotoreportér vyžadoval, aby tímto aktem zanechali patřičnou faciální/obličejovou stopu na amatérském netu a potvrdili tak svým dílem jeho oblibu.

Opravdickým úsměvem na rozloučenou s OW 2017 dne 6.9. zářili – jakoby twins/dvojčata –Radim Opiol/Rob Bárci, kteřížto nejenže se sobě podobají, nosí stejná trička včetně náhradních a zlé jazyky dějí, že i spodní prádlo, ale chápou HUMOR a vládnou jazyky!

Radim ovládá španělsky – proto se zove !VAMOS! a Rob rusky kvůli milé rozkazovací větě DAVAJ SVETLANA! Oba pozitivní imperativy – DO TOHO/POJĎME BRATŘI! – se nesou éterem vždy, když tito smyslní sympaťáci „řádí“ na tenisových dvorcích. Nechť vnitřní NÁBOJ/ENERGIE těchto slovních kódů dobije energeticky a tím posílí/uzdraví všechny příznivce tenisového zápolení do 12-ctého ročníku Open Wednesdays´ 2018 !

Za všechny abonenty Tour děkujeme správcům, bufetu, sponzorům, zapisovatelce Dáši Szturcové a Jury – Petru Zamazalovi, Martinu Hlawiczkovi, René Košutovi, Vlastiku Alexovi za skvělou práci při náročné organizaci tradičního těšínského turnaje léta, který se bezpochyb zapsal v regionu do kategorie – NEZAPOMENUTELNÝ.

Adios/Do svidánija/Good bye/Au revoir/Auf Wiedersehen/Hasta luego/Viszontlátásra/Na shledanou Tour.
re