OW 26. 7. 2017 | 4



Mirek Skácel podruhé na orbitě – díky tahu A/Tom  motoru Skoupil


Vítězové turnaje Tomáš Skoupil a Mirek Skácel

Jinak řečeno – Mirek Skácel se podruhé v řadě stal vítězem OW, tentokráte nejen kvůli svým vlastním kvalitám zkušeného havířovského „harcovníka“, ale také díky explozivně rotační síle/potenciálu úderů a stoickému klidu/psychice svého parťáka Toma Skoupila, jenž nezpochybnitelně vévodí oběma tabulkám populárních rankings těšínského clubu 2017.

Mirek Skácel se tak stal nejúspěšnějším brejkistou na „okruhu“ – dvakrát nastoupil a dvakráte iritoval/znemožnil ostatní! Je nutné k potěše jury sdělit, že svou účastí ve finálové grupě se ze „stínu“/invisible player „prodrali“: Ruda Dulava, Roman Konderla. „Válel“ i Tomáš Kurek (9.; 27 b.!) a naplno zazářil nestor – Karel Hota (76!) po boku „černého koně“ – Tomáše Ganczarczyka.

Radost z dalšího povedeného turnaje a přežití bez újmy projevilo všech 34 abonentů – portfolio OW nyní čítá 49. Večer se opět terasa proměnila v plodný diskusní club. Zdá se, že někteří playeři z kategorie invisible participují na turnaji právě kvůli vlastnímu „dobití energie“ ze slovanské družnosti.
re

koš A SkoupilT, LipinaR, KošutR, VavrysM, HlawiczkaM, RadaR,  BanášR jr., AlexaV, BárciR, RusniokM, SikoraD, GanczarczykT, VavrdaT, BanasinskiO, ZamazalP, OpiolR, MynarzA 
koš B  KurekT, ŠářecP, OnderkováT, LasotaB, KusnierzM, BodskýP, HeclD, SluštíkM, SkácelM, ZahrajJ, FolvarčnýP, JurczygaJ, KonderlaR, DulavaR, KulikowskiM, MartinekP, HotaK

1. Skoupil – SkácelM 51 b. | 2. LipinaR – Bodský 48 b. | 3. Bárci – FolvarčnýP 45 b. | 4. Alexa – Jurczyga 42 b. | 5. Košut – Hecl 39 b. | 6. Gganczarczyk – Hota 36 b. | 7. Vavrda – DulavaR 33 b. | 8. Hlawiczka – Konderla 30 b. | 9. Rusniok – Kurek 27 b. | 10. Vavrys – Kulikowski 24 b. | 11. Zamazal – Sluštík 21 b. | 12. Banasinski – Kusnierz 18 b. | 13. Rada – Zahraj 15 b. | 14. Banáš – Onderková 12 b. | 15. SikoraD – LasotaB 9 b. | 16. Opiol – Martinek 6 b. | 17. Mynarz – Šářec 3 b.

9. Rusniok/Kurek 10:7 Vavrys/Kulikowski 10.
11. Zamazal/Sluštík 10:4 Banasinski/Kusnierz 12.
13. Rada/Zahraj 10:7 Banáš/Onderková 14.
15. Sikora/Lasota 10:9 Opiol/Martinek 16.





Spokojenost – 2. místo Přemek Bodský a Radek Lipina
3. místo Petr Folvarčný a Robert Bárci


Ondřej Banasinski a Miloš Rusniok
Tomáš Skoupil a Miloš Vavrys

Roman Konderla a Miloš Vavrys
Příprava turnaje Blecha Cup 2017