OW 8. 9. 2018 | EpilogueCenu pro vítěze OW 12 přebral za Přemka Bodského Miloš Vavrys

Jury Open Wednesdays´ vynesla oficiálně dne 5.9.2018 „rozsudky“ nad 62 abonenty/účastníky oblíbeného turnaje léta českotěšínského oddílu tenisu, který doznal už 12 let svého trvání.

Vítězem se skutečně stal Přemek O. Bodský (plaketu z pověření Otokara převzal re) s dostatečným náskokem bodů před „ostříleným“ harcovníkem dvorců Těšína – Tomem Skoupilem a nadmíru drsným bojovníkem/dříčem v honbě za pelotou – Radimem Opiolem.

Opravdickou bramboru obdržel Tomáš Vavrda alias Bobr za 4. post; oči pro pláč/„moldánky“ natahoval se stejným bodovým ziskem jak oba předchozí brejkisté – znalec/odříkávač websites tenistesin.cz – Marek Moják.

V bonusovém turnaji brejkistů v rámci zakončení OW 2018 nedal nikomu šanci tandem Dáma/Střelec alias Kamila/Martin, což pří posezení na terase bylo – s vděkem ostatních – znát.

Za horkým létem skvělý závěr/epilogue tenisové TOUR, která se opět vryla do srdcí všech paticipantů. Nezbývá než PODĚKOVAT výboru TO, jury – René Košutovi,  Petru Zamazalovi a obětavé „notářce“/ zapisovatelce – Dáši Szturcové za úsilí a čas, vynaložený k tomu, aby Open Wednesdays´ nezanikl, ale svým nezaměnitelným KOUZLEM vábil další nové stoupence gentlemanské hry do míst svého ZRODU, kde před 90lety těšínský tenis svou „životní pouť“ započal.

Děkujeme všem abonentům za účast a těšme se společně na OW TOUR #13.
re

celkové 2. místo Tomáš Skoupil
celkové 3. místo Radim Opiol
bramborové umístění pro Tomáše Vavrdu
zapisovatelka Dagmar Szturcová

Vítězové závěrečného turnaje Martin a Kamila
René Košut a Pavel Wojtyla
Marek Mojak a Ruda Dulava