Stolní tenis


Klubový pingpong skvělou náhradou tenisu v ziměOblíbenou pohybovou činností těšínských tenistů se během zimy už tradičně stal ping pong. Totiž stolní tenis – jak jej známe z obrazovek TV – zde „imituje“ jen jeden či dva členové klubu. Ostatní se o trefu malým míčkem na stůl přes nízkou síťku rádoby pokoušejí a někteří jsou v tomto úsilí téměř MARNÍ.

Důležité však je, že se klubová skupinka (á 20) jednou za týden (úterý) v klubovně tenisu sejde, „poklábosí“, střídmě nasytí, zaping ponguje, občas i „naoko“ pohašteří a mnozí dokonce téměř „nevědomky“ utuží svá přátelství. Dochází také k propojení GENERACÍ, vzájemnému pochopení a úctě.

Za organizaci/FUNKČNOST klubového ping pongu děkujeme René Košutovi – členu výboru TO – který tento sympatický počin má na svědomí; stará se o catering/občerstvení + veškerý servis, organizování + vyhodnocení turnajů včetně PR/propagace a úklidu. To vše vyžaduje úsilí, čas a vůli – obětovat se pro druhé, umět a chtít ŽÍT.

Vřelý dík za všechny Reno!

re

31. 3. 2017 | René Košut vzkřísil přes zimu Headquarters / štábní velitelství v tenisu


cimg6169
René a Radek Košutovi

René Košut pravidelnou organizací úterních turnajů v ping pongu na půdě budovy Svatostánku tenistů
resuscitoval/oživil mimotenisové aktivity v průběhu zimních měsíců, čímž udržel PLAMEN pospolitosti Těšínských tenistů i v období, kdy se stýkají jen na WC.

Své organizační schopnosti potvrdil závěrečným turnajem (28.3.2017), kde nechyběly kulinářské lahůdky, ceny: „hruška“, peloty, svíce, omotávky včetně zubní tuby darované lékařem dentistou jako dar pro 4. místo.

RENÉ PP TURNAJ byl na „plačtivou“ žádost všech účastníků (11) završen oblíbeným „kolotočem“ zábavy, tj. riskantní „honičkou“ kolem tenisového stolu. Vítězem turnaje se stal Košut Radek Jr.; v „kolotoči“ zábavy všechny „uštval“, tzn. nejlépe obstál – IKONA těšínského tenisu – Hota Karel (76!)ziskem tří „zlatek“/vítězství! Za participanty/nominované vřelé díky René! re

cimg6162 cimg6163
cimg6164 cimg6168
cimg6170 cimg6166
cimg6171 cimg6173
cimg6174 cimg6175
4. 1. 2008 | Silvestrovský turnaj

1. Martynek | 2. Kwag | 3. Fajová E | 4. Smiga J | 5. Zietek M | 6. Vavrys | 7. Lee

silvestr07–3


silvestr07–1


silvestr07–2

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *