TATL 2020 | 4 kolo


Lídr v deblu  na kolenou v singlu


V životě se občas stávají škobrtnutí či nepochopitelné události. Totéž platí pro oblast sportu – dění v 1. edici TATL, kdy ve 4. týdnu/kole trenér darkovských fanynek P. O. Bodský deklasoval v grupě „A“ kandidáta na postup Vavryse 61, 62! Vydřené vítězství v deblu, které střetu předcházelo (Kulikowski, Vavrys 64, 46, 10:6 Černý J., Alexa), mu přišlo příliš draze. Poraženému nezbývá nic jiného než permanentně vítězit, pakliže míní skutečně POSTOUPIT.

Sympatické výkony 4. týdne tenisových soubojů podali: Lanz (vs Hlawiczka 57, 46), Bojda (vs Rada 26, 67) a jeden ze tří „Old Boys“ – Blinka (vs Žamboch 57, 62, 5:10), jenž získal svou trpělivou hrou a nepříjemnými čopy k zadní lajně překvapivě BOD!

Velkému zájmu příznivců tenisu se těšila dohrávka dvou kandidátů nejen na postup, ale i PÓDIUM Těšínské ligy (Hlawiczka 62, 61 Žamboch), kde turnajově ostřílený Jarda Žamboch nenašel recept na soustředěnou konstantní hru zatvrzelého Martina. Konečný rezultát se jeví nevyváženým, přihlédneme-li k sumě energie vydané oběma oponenty!
mv