TATL 2020 | 6 kolo


Vítěz rankingu singlu 2019 nečekaně klopýtl


Téměř brutální „nakládačku“ schytal exboxer Ostravy – Robin Rada už v 1. „kole“/setu tenisového střetu vs Vlastimil Alexa (26, 62, 60) v 6. týdnu TATL. Avšak ve 2. i 3. „kole“ se dokázal – naštěstí pro něj – udržet na nohou a díky skvělé „kondičce“ z boxu/fotbalu přesnými „zásahy“/údery dokázal zvrátit hrozbu KO/knock-outu!

Horký kandidát pódia – Jiří Černý „neměl den“ vs Miloš Vavrys (64, 75). Přestože „utrpěl“ vítězství, mohl ve 2. setu ztratit bod za stavu 45 + servis oponenta. Tentýž BOD bude dotyčnému chybět k postupu do kýženého FINÁLE! Zato technicky úderově zdatný syn J. Černého – Filip nedokázal přehrát příliš okatě amatérsky hrajícího Vraťu Pietrzyka (26, 16), který je hoden svého jména – vrátí i nemožné!

*Dohrávka/předehrávka: Lanz 36, 46 Ježovicz; Rusniok 26, 06 Kulikowski. „Plnotuk“/3 body lze považovat za úspěch pro Alka Ježovicze po jeho dlouhodobé tenisové „abstinenci“. Milan Kulikowski je mezi bookmakery nejožehavějším favoritem na TITUL, což opět potvrdil i proti drsňáku Milošovi.  sm