TATL 2020 | Epilogue

Tandem Hlawiczka/Kusnierz pečetil 1. edici TATL

Jiří Černý, Robin Rada, Milan Kulikowski

Deblovým turnajem v tiebreaku dne 31.8.2020, který byl avizovaným „předskokanem“ slavnostního vyhlášení oficialit TATL, ukončilo 14 abonentů turnaje své unikátní tenisové zápolení. Pikanterií je, že zvítězil hlavní organizátor/sponsor – Martin Hlawiczka -podporován Marcelem Kusnierzem, přičemž v těsném závěsu skončili další z týmu osnovatelů turnaje – Vlastík Alexa/Miloš Vavrys. Poté byli účastníci TATL seznámeni s konečnými rezultáty a z rukou Martina/otce zakladatele obdržel rovněž každý z nich sponsorský dar, „pódioví“ pak poháry + ceny.

Finále: 1. Robin Rada | 2. Jiří Černý | 3. Milan Kulikowski  Útěcha: 1. Vratislav Pietrzyk | 2. Miloslav Rusniok | 3. Filip Černý

Po vyhlášení a poděkování sponsorům, kterými byli – J. Černý, M. Hlawiczka a M. Vavrys -následovala horlivá diskuse. Nezapomnělo se ani na poděkování „sprytnému“ tvůrci webu – Vlastiku Alexovi, šarmantní fotografce – Bohunce Válkové a sepisovateli – Miloši Vavrysovi. Velké uznání a dík patří Martinu Hlawiczkowi, který dostal nápad nově uskutečnit rankings v singlu a dokázal jej se svými „pobočníky“ v termínu také úspěšně zrealizovat. Padla rovněž slova uznání směrem k BUFETU – Radku Banášovi i výboru TO za jejich vstřícnost a pochopení.

Spokojení diskuteři/abonenti turnaje se rozcházeli ke svým domovům s vírou, že TATL bude žít/pokračovat – že bude dostatečně imunní vůči nástrahám příliš fikané nepřízni doby. mv

Vítězové deblového turnaje Marcel Kusnierz/Martin Hlawiczka a zapisovatelka Jana