Deputy Cup 2014


Deputy Cup puncem dnů těšínské Hornicko hutnické slavnosti

Fotogalerie


 
 
Finále
Útěcha

2014 1 2 3 3
Fin LipinaR/LipinaP Wojnar/BanášRjr. FirlaH/KujawaA SosnaS/BárciR
Útě HotaK/RusniokM Halfar/Minárik Karmine/Podgorski Duda/Kulikowski
ženy Gajdová/Adámková Sosnová/Makajová DudováA/StaráL  

deputy14a

Letošní 4. ročník tenisového turnaje ve čtyřhře
česko-těšínských vyznavačů žluté peloty všech generací přilákal
rekordní počet sportovců k praktikování tohoto – na výsost v Česku
-populárního sportu. V kategorii mužů bez rozdílu věku se zúčastnilo
celkem 64 borců a v ženské kategorii 10 odvážných sportovkyň. Na
stupních slávy stanuli u mužů: 1. bří Lipinovi 2. R.
Banáš Jr. / V. Wojnar 3. Firla / Kujawa V kategorii žen: 1. M.
Adámková / R. Gajdová
2. D. Makajová / D. Sosnová 3. L. Stará /
A. Dudová

Útěchu uzurpovali oslavenci K. Hóta (74) / M. Rusnok
(52),
jež navíc oslavili své narozeniny neuvěřitelným finálovým
resultátem 6:0 nad střední generací borců Halfar (37)/Minárik (37)!

Turnaj se poprvé neočekávaně protáhl na dva dny kvůli vydatnému
sobotnímu dešti po poledni, což nebylo vůbec ke škodě věci.
Místostarosta/deputy Českého Těšína Petr Procházka – muž,
který stál u zrodu myšlenky spojit sportem generace sportovců, však
problém ustál s tím, že se pokračovalo následujícím nedělním ránem
s určitou vizí dalších možných úprav do budoucna.

Účastníci tímto děkují vedení tenisového oddílu TJ Slavoj za
náročnou organizaci, obětavost při úpravě dvorců a rovněž zařazení
turnaje do kalendáře významných tenisových akcí místního clubu.
Zvláštní poděkování patří Petru Procházkovi a náčelníku sportu
Těšína Vladimíru Kročkovi za prosazení skvělé myšlenky vzájemné
pospolitosti, jež se tak stala právem nedílnou součástí
Hornicko-hutnických slavností v Českém Těšíně. Doufáme, že se
společným úsilím podaří turnaj udržet i v následujících
letech. re

deputy-cup-14–1083




KATEGORIE DOUBLES MUŽI

dsc-0378–22

finalisté turnaje Lipina Radek, Lipina Petr, Wojnar Vlastimil, Banáš Radek jr.


  Skupina A 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 WojtylaPa/PavlíkJ * 3:5 5:4 5:4 2 13:13 2
2 BodskýP/ŠmakaR 5:3 * 0:5 5:4 2 10:12 3
3 MartynekV/DorotíkL 4:5 5:0 * 5:4 2 14:9 1
4 VavrdaT/KřivoňK 4:5 4:5 4:5 * 0 12:15 4
  Skupina B 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 LipinaP/LipinaR * 5:0 5:1 5:0 3 15:11 1
2 DudaV/KulikowskiM 0:5 * 4:5 5:2 1 9:12 3
3 ZabelkaV/Nowak 1:5 5:4 * 5:2 2 11:11 2
4 ProcházkaP/KročekV 0:5 2:5 2:5 * 0 4:15 4
  Skupina C 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 BanášR jr,/WojnarV * 5:0 5:2 5:1 3 15:3 1
2 RadaR/KošutR 0:5 * 5:1 5:0 2 10:6 2
3 KarmineL/PodgorskiF 2:5 1:5 * 5:2 1 8:12 3
4 KratochvílM/MravčíkM 1:5 0:5 2:5 * 0 3:15 4
  Skupina D 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 DudaM/ MandryszM * 5:0 5:2 5:0 3 15:2 1
2 HotaK/RusniokM 0:5 * 5:2 1:5 1 6:12 3
3 DziubekR/DziubekJ 2:5 2:5 * 4:5 0 8:15 4
4 HeczkoR/GoryczkaB 0:5 5:1 5:4 * 2 10:10 3
  Skupina E 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 AlexaV/MojakM * 3:5 5:3 5:2 2 13:10 2
2 FirlaH/KujawaA 5:3 * 5:0 5:3 3 15:6 1
3 FolwarcznýL/FolwarcznýD 3:5 0:5 * 0:5 0 3:15 4
4 Halfar/Minárik 2:5 3:5 5:0 * 1 10:10 3
  Skupina F 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 SkoupilT/SuligaL * 5:0 5:2 5:0 3 15:2 1
2 OpiolR/KrucinaD 0:5 * 1:5 5:2 1 6:12 3
3 BárciR/SosnaS 2:5 5:1 * 5:2 2 12:8 2
4 SiudaK/KoukolV 0:5 2:5 2:5 * 0 4:15 4
  Skupina G 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 PytelaJ/ŽambochJ * 5:0 5:2 5:0 3 15:2 1
2 PavladyJ/Zahraj 0:5 * 0:5 5:2 1 5:12 3
3 DulavaD/VavrysM 2:5 5:0 * 5:1 2 12:6 2
4 SzkutekŠ/GorylP 0:5 2:5 1:5 * 0 3:15 4
  Skupina H 1 2 3 4 Bo Skóre Poř
1 ČernýJ/BlinkaZ * 5:0 3:5 5:0 2 13:5 2
2 Ptak/Ptak 0:5 * 0:5 0:5 0 0:15 4
3 SkoupilM/JurczygaJ 5:0 5:3 * 5:0 3 15:3 1
4 HeczkoM/ZmudaA 0:5 5:0 0:5 * 1 5:10 3

dsc-0378–57

Vítězové turnaje Petr Lipina a Radek Lipina

dsc-0378–14

2. místo Radek Banáš jr. a Vlastimil Wojnar

dsc-0378–20

3. místo Adam Kujawa a Hynek Firla

dsc-0378–66

3. místo Robert Bárci a Stanislav Sosna

dc-14–2–027

Vítězové útěchy Karel Hota a Miloš Rusniok

dsc-0378–75

Pořadatelé turnaje Vladimír Kroček a Petr Procházka





KATEGORIE DOUBLES ŽENY

dc-14–2–018a

  ženy 1 2 3 4 5 Body Skóre Poř
1 Dudová A, Stará L * 1:6 3:6 6:2 6:0 2 16:14 3
2 Adámková M, Gajdová R 6:1 * 7:5 6:2 6:0 4 25:8 1
3 Sosnová D, Makajová D 6:3 5:7 * 6:2 6:0 3 23:12 2
4 Fajová E, Rozsívalová D 2:6 2:6 2:6 * 6:1 1 12:19 4
5 Onderková T, Kadlčíková S 0:6 0:6 0:6 1:6 * 0 1:24 5

dsc-0378–27

Vítězky turnaje Martina Adámková – Radka Gajdová

dsc-0378–26

2. místo Dagmar Sosnová a Dagmar Makajová


dsc-0378–25

3. místo Ladislava Stará a Alena Dudová

dsc-0378–24

4. místo Darja Rozsívalová a Eva Fajová


deputy-cup-14–1086

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *