Oddílový turnaj 2016


René Košut & Radek Lipina ovládli tenisový „ráj“v deblu, Radek Lipina potvrdil formu i v singlu!  



Singles
Doubles

kategorie 1 2 3 3
Singles F Lipina Radek Banáš Radek jr. Černý Jiří Mandrysz Marek
Singles Ú Hlawiczka Martin Vavrys Miloš    
Doubles F Košut/LipinaR Skoupil/Vavrda Alexa/Suliga Mandrysz/Ryboň
Doubles Ú Hlawiczka/Dulava Blinka/Svorník    




19.9.2016 KATEGORIE DOUBLES | RENÉ KOŠUT & RADEK LIPINA OVLÁDLI TENISOVÝ „RÁJ“  V DEBLU CLUBU

cimg3885

Doslova ze dna/stínu vystoupili parťáci double „R“ –
Košut/Lipina ve finále 13 páry naditého posledního
turnaje sezóny o neděli 18.9.2016, pakliže za nepříznivého stavu (3:5)
zničili vidinu vítězství tandemu double „T“ Tomům –
Vavrda/Skoupil (7:5)!

„Muzika“ podle podobných – zvláště pro diváky – ultra
propracovanějších not, se odehrála už ve čtvrtfinále páru
Vlastik Alexa/Lukáš Suliga, když si okusili „dno“ tenisu
(1:5 + 7 matchballs) a posléze se prodrali do semi
šťastným vítězstvím v tie-breaku (7:6) nad double „M“ Milošovci –
Rusniok/Vavrys!

A do třetice – stejnou partituru/průběh jako finálová
performance/představení měli v předkole laureáti – vítězové útěchy
Martin Hlawiczka/Dave Dulava vs Přemek O. Bodský/Karel Hota,
přičemž věk nestora Karla (76) byl vyšší, nežli součet odžitých jar
tandemu obou mladých oponentů/soupeřů (70)! Jara Přemka
Otokara (59) mohou být brána jako BONUS či appendix.

Děkujeme řediteli turnaje R. Košutovi, bufetu, správcům
i sponzorům za „výživnou“ a zároveň poučnou společensko-sportovní
událost, která by měla mít pokračování následující sobotu 24.9., kdy
proběhne odložený turnaj clubu v singlu. re



  Skupina A 1 2 3 4 5 Body Skóre Poř  
1 Dulava – Hlawiczka * 2:6 6:3 7:5 3:6 2 18:20 3  
2 Košut – LipinaR 6:2 * 6:1 6:3 6:2 4 24:8 1  
3 Bodský – Hota 3:6 1:6 * 4:6 3:6 0 11:24 5  
4 Svorník – Blinka 5:7 3:6 6:4 * 3:6 1 17:23 4  
5 Bárci – Opiol 6:3 2:6 6:3 6:3 * 3 20:15 2  
  Skupina B 1 2 3 4   Body Skóre Poř  
1 Mandrysz – RyboňP * 6:0 6:1 6:4   3 18:5 1  
2 ČernýF/ Banasinski 0:6 * 3:6 0:6   0 3:18 4  
3 Skoupil – Vavrda 1:6 6:3 * 6:2   2 13:12 2  
4 Vavrys – Rusniok 4:6 6:0 2:6 *   1 12:12 3 LL2
  Skupina C 1 2 3 4   Body Skóre Poř  
1 Zamazal – Rada * 0:6 6:3 6:3   2 12:12 2  
2 Alexa – Suliga 6:0 * 6:1 6:3   3 18:4 1  
3 Kusnierz – Lasota 3:6 1:6 * 6:4   1 10:16 3 LL1
4 ČernýJ – KonderlaR 3:6 3:6 4:6 *   0 10:18 4  

cimg3886
Vítězové doubles René Košut a Radek Lipina
cimg3849b
Vítězové Radek Lipina, René Košut a finalisté Tomáš Skoupil, Tomáš Vavrda

cimg3882
2. místo Tomáš Vavrda a Tomáš Skoupil
cimg3865a
Ceny pro nejlepší

cimg3876a
Semifinalisté turnaje Patrik Ryboň, Marek Mandrysz a Lukasz Suliga, Vlastik Alexa
cimg3873a
Vítězové útěchy David Dulava a Martin Hlawiczka

cimg3847
3. místo Marek Mandrysz a Patrik Ryboň
cimg3812
3. místo Vlastik Alexa a Lukasz Suliga

cimg3796a
QF Robert Bárci a Miloš Vavrys
cimg3809a
QF Robin Rada a Petr Zamazal

cimg3827
QF Bogdan Lasota a Marcel Kusnierz
cimg3792a
QF Radim Opiol a Robert Bárci

cimg3828a
Vedení turnaje René Košut a Jiří Černý
cimg3814a
Finalisté útěchy Martin Svorník a Zdeněk Blinka

cimg3808a
Filip Černý
cimg3793a
RadaR, HotaK, KonderlaR, BanasinskiO

cimg3811a
Roman Konderla a Jiří Černý
cimg3817
Miloš Rusniok a Karel Hota

cimg3816
Spokojený Přemek Bodský
cimg3845
Support ředitele turnaje



26.9.2016 KATEGORIE SINGLES | RADEK LIPINA POTVRDIL FORMU I V SINGLU, SIMPLY WON/PROSTĚ VYHRÁL!

cimg3990

S lehkostí opravdového šampióna ovládl rudý povrch/antuku
Radek Lipina, pakliže ztratil při své cestě za titulem
Přeborníka tenisového clubu 2016 pouze 3 gamy ve čtyřech střetech
v hlavním pavouku turnaje! (Ve finále znemožnil Radka
Banáše
, Jun. 6:0)

Za „nehet“ potíží měl jen s Vláďou Martynkem (7:5), jenž skončil
svou pouť na pálce „potěru“/Patrika Ryboně (15), kterýžto posléze
nestačil na chytré pinkání pelot loňského přeborníka clubu
v singlu – Jirky Černého, který jako jediný ze starší
„gardy“ obstál vs. dravému mládí i ex-playerům závodního tenisu
Těšína!

Za zmínku stojí i prohra druho-ligisty trenéra Kuby Rašíka vs. Martin
Svorník (4:6!), čímž dokonale zhatil plány ostatních oponentů v grupě
soupeřící na dvorci č.7 zvaném též AZYL. Nu co, taková je tenisová
hra, tj. plná překvapení a možných pletich či kalkulů, jenž jsou ovšem
mnohdy těžko prokazatelné.

Na přeboru participovalo 24 playerů a to nejen z oblíbeného clubového
rankings, ale i těch, jenž tyto – kolikrát ošidné – „hrátky“
nepreferují buď kvůli financím, principu či nedostatečně silným
nervům – toť VĚC každého.

Tímto přeborem je prakticky turnajové antukové klání ukončeno. Bude
následovat už jen neúprosná třenice o pozice v rankings/žebříčku,
pokud nám bude Neptun/Pán vod, nakloněn a od neděle 9.10.2016 – hektický
Winter Cup.

Patří se poděkovat všem, kteří měli jakýkoliv podíl na aktivitách
spojených s tenisem pod širým nebem a za poslední turnajovou „tečku“
Jirkovi Černému a řediteli René Košutovi. Díky! re



  A 1 2 3 4 Body Skóre Poř
1 Skoupil Tomáš * 6:4 6:1 6:0 3 18:5 1
2 Košut René 4:6 * 6:4 6:3 2 16:13 2
3 Dorotík Ladislav 1:6 4:6 * 6:2 1 11:14 3
4 Rusniok Miloš 0:6 3:6 2:6 * 0 5:18 4
  B 1 2 3 4 Body Skóre Poř
1 Banasinski Ondřej * 3:6 6:3 6:3 2 15:12 2
2 Bárci Robert 6:3 * 6:0 6:2 3 18:5 1
3 Vavrda Tomáš 3:6 0:6 * 4:6 0 7:18 4
4 Pavlík Jiří 3:6 2:6 6:4 * 1 11:16 3
  C 1 2 3 4 Body Skóre Poř
1 Banáš Radek jr. * 1:6 6:4 6:1 2 13:11 3
2 Bojda Robert 6:1 * 2:6 6:3 2 14:10 2
3 Černý Jiří 4:6 6:2 * 6:3 2 16:11 1
4 Hlawiczka Martin 1:6 3:6 3:6 * 0 4:18 4
  D 1 2 3 4 Body Skóre Poř
1 Blinka Zdeněk * 6:1 2:6 2:6 1 10:13 3
2 Vavrys Michal 1:6 * 2:6 1:6 0 4:18 4
3 Lipina Radek 6:2 6:2 * 7:5 3 19:9 1
4 Martynek Vladislav 6:2 6:1 5:7 * 2 27:10 2
  E 1 2 3 4 Body Skóre Poř
1 Zamazal Petr * 1:6 7:5 3:6 1 11:17 3
2 Mandrysz Marek 6:1 * 6:0 6:2 3 18:3 1
3 Lasota Bogdan 5:7 0:6 * 0:6 0 5:19 4
4 Ryboň Patrik 6:3 2:6 6:0 * 2 14:9 2
  F 1 2 3 4 Body Skóre Poř
1 Vavrys Miloš * 6:3 4:6 3:6 1 13:15 4
2 Svorník Martin 3:6 * 6:4 6:4 2 15:14 1
3 Rašík Jakub 6:4 4:6 * 6:0 2 16:10 2
4 Alexa Vlastimil 6:3 4:6 0:6 * 1 10:15 3

cimg3992
René Košut a vítěz Radek Lipina
cimg3991
finalista Radek Banáš jr.

cimg3985
3. místo Jiří Černý a Marek Mandrysz
cimg3988
dorostenci Duda, Ryboň, Adámek, Mandrysz

cimg3979
finalisté útěchy Martin Hlawiczka a Miloš Vavrys
cimg3965a
finalisté soutěže Radek Banáš a Radek Lipina

cimg3960
Ondřej a Michal Vavrysovi
cimg3961
Ondřej Banasinski a Zdeněk Blinka

cimg3962
Vlastik Alexa a Martin Svorník
cimg3963
ředitel turnaje René Košut

cimg3995
Dagmar Makajová a Sosnová, Robert Bárci
cimg3997
a Mistr odchází …

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *