Těšínská liga 2021


2. EDICE TATL JINAK – V HÁVU TENISOVÝCH KVALIT


Vzhledem k úspěšnému 1. ročníku amatérského zápolení tenistů Těšína byl pro velký zájem kvalitních hráčů TATL početně rozšířen (21) a rozdělen do dvou skupin. Špičkoví hráči jsou zařazeni do grupy ELITE, průměrní do STANDARD.

V pondělí dne 10.5.2021 se uskutečnilo setkání účastníků TATL, aby fakticky potvrdili svou účast a případně vznesli námitky či návrhy k doladění turnaje. Jury ve složení: Martin Hlawiczka/hlavní organizátor, Vlastík Alexa/tvorba websites, Jiří Černý/harmonogram zápasů – upřesnila herní systém i některé detaily v případě odložených zápasů aj. Bylo také rozhodnuto, že TATL začne v úterý 18.5. (dle rozpisu) – v týdnu tzv. „rozvolnění“, kdy bude dán „ministrem“ větší průchod společenským aktivitám/sportu.

Těšíme se na naše příznivce/fanynky a pevně věříme, že letošní klání Těšínských o TITUL v singlech bude minimálně stejně urputný a zajímavý, jak tomu bylo v roce 2020. Předem děkujeme vedení TO a správci dvorců za vstřícnost a pochopení při realizaci dobré věci. va

TATL2021_los


29. 4. 2021 | Informace
Vzhledem k pozitivním ohlasům loňského  1. ročníku TATL bude tato soutěž pokračovat v pozměněné podobě i letos. Jury vyslyšela přání ambiciózních klubových hráčů o rozdělení ligy do několika výkonnostních skupin. Zvýší se tak atraktivita turnaje a  pravděpodobně se do soutěže zapojí i větší počet hráčů. Liga se tedy rozdělí minimálně do 2 výkonnostních skupin (počet skupin bude záležet podle počtu přihlášených). Věříme, že nová TATL splní opět svůj účel – upevní zdraví/zdatnost a přinese radost i potěchu aktérům i příznivcům/divákům.


Závazné přihlášky:  do  Ne 9. 5. 2021 | Martin Hlawiczka 776 738 373 |  Robert Bárci 602 491 644

Hrací dny:  předběžně Út a Čt

Termín zahájení:  pravděpodobně 11. 5. 2021

Startovné:  max 500 Kč 

Propozice:   Po 10. 5. 2021  v 16.00 klubovna oddílu –  definitivní zařazaní do skupin, hrací systém a plán, platba startovného a další informace

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *