Předprázdninový turnaj 201822.6.2018 se na tenisových kurtech TJ Slavoj Český Těšín konal již tradiční předprázdninový turnaj. Tohoto turnaje se mohou zúčastnit všichni hráči mládežnických kategorií, kteří jsou členy TO. Letos se zúčastnilo 32 hráčů v hlavní soutěži a 6 nových adeptů přípravky, kteří se předvedli v dovednostních disciplínách.

Hráči byli podle věku a výkonnosti rozděleni do skupin. Nejlepší dva hráči pak postoupili do skupiny vítězů o konečné medailové umístění, ostatní hráli ve skupině o umístění a vítěze útěchy.

V nejstarší kategorii složené ze starších žáků a dorostenců zvítězil Šimon Špirka, 2. místo vybojoval Matyáš Sochor a 3. místo obsadil Dominik Pawlik. V soutěži útěchy zvítězil Maxim Sosna.

V kategorii mladších žáků zvítězil Filip Zasada, 2. místo získala Michalina Ondrzejek a 3. místo vybojovala Hana Macurová. V soutěži útěchy zvítězil Jonáš Špirka.

V nejmladší kategorii zvítězila Julie Rezdovičová, 2. Laura Kalivodová a 3. místo Dominik Halama. V soutěži útěchy zvítězila Lucie Struminska.

Nejlepší hráči/ky byli odměněni poháry, medailemi a věcnými cenami. Pro všechny pak byly řipraveny sladkosti  a šampíčko. Radostnou náladu zajistil skákací hrad. Pro nabrání energie obdrželi všichni účastníci dobrý obídek, ovoce a  napečené dobrůtky  od maminek. V závěru pak zkušení kotelníci Libor a Martin připravili super klobásky na grilu.

Takže nakonec vyhráli všichni. Důkazem toho byl úsměv ve tvářích dětí i rodičů a o to hlavně šlo !!!!

Příští rok znovu – ahóóój!

Pavel Wojtyla

předprázdninový turnaj  2018
 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *