Utkání Č. Těšín – Cieszyn 2018


Neúspěch v souboji Těšínů nevadí – jde o vyšší princip!O tom, že neúspěch je vlastně ÚSPĚCH už pěl Bob Dylan, jenže v jeho mysli   šlo spíše o POSUN na Cestě jednotlivce/kolektivu na vyšší level/úroveň bytí. V tradičním tenisovém kláních Těšínů – v rámci Oslav tří bratří – jde vždy o vzájemnou PŘÍZEŇ/SYMPATIE – BRATRSTVÍ obou slovanských národů, což je rovněž ta nejvyšší PRIORITA.

Těšínští tenisté tentokráte podlehli Cieszynu vysoko 5:14! Zásluhu na korekci drtivého rezultátu/zisku bodu mají:  Tom Skoupil, Petr Starý, Miloš Rusniok, Karel Hota, Helena Šářcová a Petra Stará.

Hrál se nadstandardní počet utkání (19) a poprvé i dva mixy! Vedoucí tandemy obou „družyn“ – Dáša Szturcová/Radek Banáš, resp. Mateus Waliczek/Piotr Sztwiertnia – kombinační složitosti s nasazením hráčů dle kategorií věku bravůrně zvládli, za což jim patří poděkování. Svou neodmyslitelnou roli splnil na výsost bufet a správci.

Bonusem pak bylo – při vyhlášení výsledku střetnutí Dášou Szturcovou: „Na výsledku nesejde; hlavně, že jsme SPOLU!“ –  šampańské Heleny Šářcové: „Jen tak; na přátelství!“   re


Výsledky

2018 TJ Slavoj Český Těšín 5 : 14 TKKF Ogniwo CieszynStart a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *