V letní verzi turnaje kraloval pár Kavulok / Dytko

30. 12. 2023 |

13. 8. 2019 | V letní verzi turnaje  kraloval pár Kavulok / Dytko

Vítězové Karel Kavulok a Jaromír Dytko

Ve sportovním centru Smilovice se 10.8.2019 konal další ročník turnaje TT Open, jehož zakladatelem a organizátorem je pracovník odboru TT – Technologie a výzkum TŽ Gustav Chwistek. Kvalita turnaje byla zaručena účastí 2 tenisových přeborníků TŽ. Portfolio hráčů bylo doplněno zdatnými amatéry z regionu povodí Morávky (Řeka, Smilovice, Střítež) a dalšími tenisty ze skupiny TŽ/MS.

Turnaj byl zahájen v 8.00 tamního Smilovického času. Už boje ve skupinách naznačily, že cesta favoritů nebude jednoduchá. To se záhy taky potvrdilo. Kandidáti na titul nakonec předčasně skončili na 3. místech a do finálových zápasů už nezasáhli. Vítězi turnaje se stal pár Kavulok/Dytko, jenž ve finále oplatil porážku ze skupiny dvojici Pilát/Pilát. 3. místo obsadili poražení semifinalisté.

O pohodovou atmosféru turnaje se staral zejména Michal Š., jenž svými bonmoty bavil nejen přítomné hráče. Dík patří všem 16 účastníkům, kteří dle plánu dorazili do areálu na čas a zejména pořadateli Gustavovi, jenž elegantně celý turnaj kočíroval ke spojenosti všech zainteresovaných. VA

F Kavulok,Dytko 1:0 Pilát,Pilát
nahoře zleva 2. místo PilátB/PilátR a vítězové KavulokK/DytkoJ dole poraženi semifinalisté CzernekT, BoczekV, ChwistekG, AlexaV

28. 12. 2018 | Roli favoritů potvrdil pár  Malyszek / Ježek

3. místo Václav Boczek/Marcel Kusnierz, vítězové Roman Ježek/Robert Malyszek, 2. místo Ondřej Zawada/Radek Krzok
Finále   Zawada/Krzok 1:6 Malyszek/Ježek
nahoře zleva KusnierzM, CzernekT, Kotajny, ChvistekG, BoczekV, PilátB, AlexaV, MalyzsekR, JežekR | dole zleva KavulokK, ZawadaO, KrzokR, LasotaJ, PilátR

img-20161227–093235

Dne 27. 12. 2016 se konal ve sportovní hale Vitality Vendryně tenisový turnaj ve čtyřhře pořádaný odborem TT – Technologie a výzkum Třineckých železáren. Kromě účastníků z odboru TT byli v 8 dvojicích zastoupeni zaměstnanci odboru IF, provozů VL, VJ, D§D Miskolc a SaS. Třetí ročník tenisového turnaje tentokráte vyhráli zaměstnanci odboru TT – Robert Malyszek a Zdeněk Solowski.

Povánoční turnaj nás všechny odlákal od typického stereotypu vánočních zlozvyků – přejídáni, gaučingu apod. a tak tradice těchto turnajů i pro další nadšence tohoto sportu z jiných útvarů bude v tomto období stálicí sportovních akcí pořádaných odborem TT – Technologie a výzkum. Gustav Chvistek