Autogramiáda Miloslava Vavryse


Nová kniha – Počátky kulturistiky v Českém Těšíně

Fotoalbum

13.3.2018 SKANDÁLNÍ ODHALENÍ ANEB AUTOGRAMIÁDA (2) REDAKTORA WEBU – Pozvánka


Záhalka se na našem websites „nenosí“ a pokud náhodou máme v informovanosti našich věrných, milých čtenářů deficit/zpoždění, tak je v tom nějaká „kulišárna“! Viz AUTOGRAMIÁDA osvědčeného člena redakční rady – autora knihy Kantořina vs. střepy;  NE/korektní výpověď (vyd. 2011) – Miloslava Vavryse.

Jeho nová kniha: POČÁTKY KULTURISTIKY v Českém Těšíně; Cesty ke zdatnosti, zdraví, vědomí vyjde koncem března 2018.

Uvítání knížky „do života“/povědomí Těšínských – autogramiáda se bude konat v JÍDELNĚ TEMPO/„U Milana Báry“ na Velký pátek dne 30. 3. 2018 (16 – 18 hod.). Autor svou obsáhlou knihu (396 s.), na které pracoval téměř dva roky,  představí a zájemcům podepíše. KNIHA JE PRO KAŽDÉHO – NAJDETE SE TAM VŠICHNI! Jste srdečně zváni!  Autor/re

5.4.2018 | Dozvuky a ohlasy autogramiády

Famózní autogramiáda nezůstala bez reakcí a ohlasů, vybíráme některé z autorovy korespondence 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Děkujeme za nevšední zážitek, úžasnou atmosféru a přejeme hodně tvůrčích sil do dalších knih.

Milka a Honza

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Chtěl bych ti touto cestou poděkovat za včerejší přednášku a pohled do historie našeho města ČT a to v období 60 let a následující doby. Vnímal jsem velice pozorně účastněné, ale i atmosféru, která dle mého názoru byla poučná a pro dnešní generaci možná ne tak zcela ,,in ,, . Byla to krásná doba, doba Franty Schulhausera (Jazz Q), beatové skupiny IBIS, Ožana a spol, Herkules Vavrysovi, mého kajakování se Steckrem vs Pedro, J. Chmielem, kterého jsem uvedl z plavání do kajaků. Nesmíme opomenout skupinu ,,Speis,, J. Hasníka, jakož i ,,hezouny a seladóny,, Českého Těšína Horáky a Proroky. Jak se zpívá ,,město rázovité,, .
Ale co hlavně, všichni jsme chtěli a byli jsme skálopevně přesvědčení, že to co děláme, děláme dobře a pravdu jsme měli. Po odchodu do SRN 1979 jsem se zařekl že už nikdy zpět, ale opak je pravdou, takže nikdy neříkat nikdy.

Držte se.

S přátelským pozdravem

Richard Malcher

Chief executive officer

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Začetl jsem se do Tvé knihy a ještě jednou Ti blahopřeji, je skvělá! Oslovil jsi sportovce, pamětníky, vlastence ad., každý zde něco najde, co ho zaujme. Ještě jsem ji celou nepřečetl, ale netušil jsem, že jsi sportovec tělem i duší, cestovatel, otužilec a samozřejmě vlastenec, což samozřejmě vím.

Měj se hezky

Ahoj Petr

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Díky moc, jsem velice rád. Myslím, že to bylo velkolepé.

JK

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Chci vám poděkovat za krásný zážitek, který mne naplnil pozitivní energií. Popovídala jsem si se spolužáky z základky Pepou Chmielem a Pepou Kupkou. S Evou Fajovou jsem vyrostly v jedom domě a dokonce se v jeden den vdávaly. No prostě plno zážitku a co potom Vaše kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem do rána. V sobotu nás čekala velká oslava 85 let tchýně. Ale v neděli jsme se i s dětmi ke knize vrátili, každý v ni našel nčkoho koho znal. Dcera Veronika poznala Vaši manželku, že ji kdysi učila angličtinu.Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den.

Šárka

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ahoj. Pěkné (fotky). O to více mě mrzí, že jsem tam nebyl.

Luboš


Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *