Oddílový turnaj 2012


Pochybný hráč z greenu – Petr Starý – mistrem claye/antuky


oddturnten12–063a


Singles
Doubles

2012 1 2 3 3
Singles F Starý Petr Dulava David Bonk Marek Gančarčík Petr
Singles Ú Bodský Přemek Ptoszek Tomáš Košut René Podgorski Fredy
Doubles F SkoupilT/LipinaR AlexaV/StarýP Banáš/Banáš KocurJ/ZamazalP
Dubles Ú DudaM/DziubekR Bodský/Šmakal BojdaR/BojdaM Košut/Ganczarczyk



KATEGORIE SINGLES

oddturnten12–076

Vítěz kategorie singles Starý Petr


Bodře uvažující playeři na oddílovém přeboru tenisu v singles
i doubles o víkendu v půli září vyplodili podezření, že pod greenem
žufu/golfu jsou někde zbudovány dvorce, kde se tajně sportovci typu
Pítra Starého zdokonalují v tenisovém umu, aby to
v závěru sezóny všem nandali.

Pítr nejenže vyhrál „hustý“ singles, kde bylo 21 chtivých
uchazečů o titul, přičemž z významných postav drabinky/žebříčku
chyběli jen Ladenovci Martynek & Dorotík, ale po boku
Gagarina/Vlastika Alexy poznal, jak vypadá svět/těšínská
tenisová sláva také v doubles! V maximu apogea/výšin jim zabránila síla
mládí či větší odolnost vůči únavě Toma Skoupila & Radka
Lipiny.

Nasnadě je opět podezření, zdali nejsou v nedalekém hájku uprostřed
žukovského lesíku courty, kde se děje nelegální příprava všech až
nápadně tenisově dobrých hochů/rádoby milovníků okopávané potažmo
fotbalu. V hledáčku jsou René, Robin i Tom. Právě úspěch Toma
Skoupila
 – údajného fotbalisty ze Žukova, který získal titul
spolu s Radkem Lipinou v doubles, k těmto myšlenkám
logicky spěje.

Účast 18 párů v druhém dni přeboru byla náramnou
ukázkou síly přitažlivosti těšínského tenisu a také celoroční
kvalitní práce tenisového clubu počínaje vedením přes trenéry, správce,
konče bufetem a websites. Je třeba za to před těmito nadšenci smeknout či
„vystřihnout“ hlubokou poklonu!

Závěrem motivace do budoucna pro každého člena clubu. Příkladem
obětavce sezony 2012 se stal Petr Zamazal, jež zajistil
chutné občerstvení po oba dny přeboru a také sponzory: auto servis Czudek,
s.r.o., Sznapka Jindřich, Procházka Petr, elektro Sikora Roman, restaurace
U Jurczyka, neladrinks, Jirka Franek – lékárna, restaurace Gurman. –
DÍKY PETŘE! openminded


koš 1 Černý Banáš Bonk Dulava Gančarčík Starý Alexa
koš 2 Skoupil Blinka BojdaR Pavlík Vavrys Šmakal Žamboch
koš 3 Košut Ptoszek Bodský DudaM Hota Zamazal Podgorski
  Skupina A 1 2 3 Bo Poř
1 Banáš Radovan * 6:3 6:3 2 1
2 Šmakal Radoslav 3:6 * 6:1 1 2
3 Ptoszek Tomáš 3:6 1:6 * 0 3
  Skupina B 1 2 3 Bo Poř
1 Dulava David * 6:1 6:1 2 1
2 Skoupil Tomáš 1:6 * 6:1 1 2
3 Bodský Přemek 1:6 1:6 * 0 3
  Skupina C 1 2 3 Bo Poř
1 Gančarčík Petr * 7:5 6:4 2 1
2 Blinka Zdeněk 5:7 * 6:3 1 2
3 Duda Marek 4:6 3:6 * 0 3
  Skupina D 1 2 3 Bo Poř
1 Bonk Marek * 6:1 6:1 2 1
2 Bojda Robert 1:6 * 6:2 1 2
3 Košut René 1:6 2:6 * 0 3
  Skupina E 1 2 3 Bo Poř
1 Starý Petr * 6:3 6:1 2 1
2 Žamboch Jarda 3:6 * 6:4 1 2
3 Hota Karel 1:6 4:6 * 0 3
  Skupina F 1 2 3 Bo Poř
1 Alexa Vlasta * 2:6 6:4 1 2
2 Vavrys Miloš 6:2 * 6:2 2 1
3 Zamazal Petr 4:6 2:6 * 0 3
  Skupina E 1 2 3 Bo Poř
1 Černý Jiří * 6:1 6:2 2 1
2 Pavlík Jiří 1:6 * 6:2 1 2
3 Podgorski Fredy 2:6 2:6 * 0 3

oddturnten12–855a
Vítěz singles Starý Petr a finalista Dulava David
oddturnten12–079a
Vítěz singles Starý Petr a finalista Dulava David

Vítěz singles Petr Starý
2. místo singles David Dulava

oddturnten12–869a
3. místo singles Bonk Marek a Gančarčík Petr
oddturnten12–847a
finalista útěchy Tomáš Ptoszek a vítěz Přemek Bodský



















KATEGORIE DOUBLES


sdc10970b

Vítězové doubles Skoupil Tomáš, Lipina Radek


Nasazení do skupin (zohledněno pořadí v žebříčku) :

koš 1 Rašík/Procházka Kocur/Zamazal Banáš/Banáš Skoupil/LipinaR
koš 2 Alexa/Starý Dulava/Bonk Vavrys/Hlawiczka Pytela jr./ Rada
koš 3 Čuraj/Pavlík Bodský/Šmakal Žamboch/Zahradník Bojda/ Bojda
koš 4 DudaV/Adámek Ganczarczyk/Košut Rusniok/Zahraj DudaM/ Dziubek
koš 5 Bolek/Podgorski Horák/Kulikowski    
  Skupina A 1 2 3 4 5 Bo Skó Poř
1 Kocur, Zamazal * 6:3 6:3 6:1   3   1
2 Alexa, Starý 3:6 * 6:4 6:1   2   2
3 Čuraj, Pavlík 3:6 4:6 * 6:1   1   3
4 DudaV, Adámek 1:6 1:6 1:6 *   0   4
  Skupina B 1 2 3 4   Bo Skó Poř
1 Rašík, Procházka * 6:1 5:7 6:4 6:3 3 23:15 1
2 Vavrys, Hlawiczka 1:6 * 6:3 6:2 6:2 3 19:13 2
3 Bodský, Šmakal 7:5 3:6 * 4:6 6:1 2 20:18 4
4 DudaM, Dziubek  4:6 2:6  6:4 * 6:3  2 18:19 3
5 Bolek, Podgorski  3:6 2:6  1:6 3:6 *  0   5
  Skupina C 1 2 3 4   Bo Skó Poř
1 Banáš, Banáš * 6:4 6:4 6:2   3   1
2 Dulava, Bonk 4:6 * 6:0 6:3   2   2
3 Bojda, Bojda 4:6 0:6 * 6:2   1   3
4 Rusniok, Zahraj 2:6 3:7 2:6 *   0   4
  Skupina D 1 2 3 4 5 Bo Skó Poř
1 Skoupil, LipinaR * 6:3 7:5 6:1 6:0 4   1
2 Pytela jr, Rada 3:6 * 7:6 6:4 6:1 3   2
3 Žamboch, Zahradník 5:7 6:7 * 3:6 6:0 1   4
4 Košut, Ganczarczyk 1:6 4:6 6:3 * 6:0 2   3
5 Horák, Kulikowski 0:6 1:6 0:6 0:6  *      

oddturnten12–936a
finále Lipina,Skoupil vs. Alexa,Starý
Vítězové doubles Tomáš Skoupil a Radek Lipina

SF Banáš,Banáš vs. Alexa,Starý
oddturnten12–921a
SF Zamazal,Kocur vs. Lipina,Skoupil

2. místo Petr Starý a Vlastik Alexa
3.místo Petr Zamazal

oddturnten12–170a
3. místo Radovan Banáš
2. místo útěchy Přemek Bodský

oddturnten12–954a
Vítězové útěchy Marek Duda a Richard Dziubek
Vítěz útěchy Marek Duda 




QF Rašík,Procházka vs. Alexa,Starý


QF útěchy Čuraj,Pavlík vs. Bodský,Šmakal
SF útěchy Šmakal,Bodský vs.Košut,Ganczarczyk







Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *