Ranking doubles 2021

Přehršel aktivit a zranění rdousí TATL i doubles 2021


Výsledky

1. 9. 2021 | Přehršel aktivit a zranění rdousí TATL i doubles 2021


Prekérní realitou „pandemické doby“ je fakt, že veškeré tenisové turnaje v Českém Těšíně (včetně velmi
populárních Open Wednesdays’) SKUHRAJÍ  zejména chabým počtem účastníků, bezpočtem zranění/nemocí a nezodpovědným přístupem některých hráčů.

 To, že bude TATL/Těšínská amatérská tenisová liga ukončena až těsně před vyhlášením konečných výsledků (8.9.2021) je PRECEDENS, který se už nesmí opakovat! JURY určitě udělá taková opatření, aby k podobnému excesu v budoucnu nedošlo.

Přemíra náročných aktivit (TATL, tradiční těšínské turnaje, Veteránská okresní soutěž) téměř udusila – doposud společensky vždy atraktivní – RANKINGS DOUBLES. Tato skutečnost může mít nepříznivý dopad na kvalitu a věhlas českotěšínského deblu v příštích sezónách. Proslýchá se, že tomuto trendu/sešupu udělají nejmenovaní milovníci deblu STOP! Va

11. 5. 2021 |

Kromě inovované Těšínské ligy startuje i letos populární žebříček v doubles. Body z loňského roku byly  opět zredukovány na 50% při zachování výkonnostní progrese.

Podmínkou zařazení na žebříček je zaplacení startovného 100 Kč řídícímu soutěže. Startovné bude použito na pokrytí nákladů na provoz (doména a webhosting) a administraci soutěže – Vlastimil Alexa, tel 602 785 282

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *